• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

فرش هزار رنگ گل ها زیر پای بهار /چهره ارومیه با کاشت 3 میلیون بوته گل بهاری می شود

فرش هزار رنگ گل ها زیر پای بهار /چهره ارومیه با کاشت 3 میلیون بوته گل بهاری می شود

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  کاشت 3 میلیون بوته انواع گل در بلوارها، میادین، معابر و بوستان های سطح شهر جهت استقبال از فصل بهار آغاز شده است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  بهمن تمجیدی اظهار کرد: در آستانه سال نو و در راستای اجرای طرح استقبال از بهار و ایجاد فضایی زیبا و با طراوت برای شهروندان ، گروه‌های گل کاری سازمان با کاشت گل‌های بهاری در این ایام، روح بهاری را برای شهر به ارمغان می‌آورند.
وی عنوان کرد:  زیبا سازی منظر شهری در راستای استقبال از فصل بهار با کاشت انبوه گل های بنفشه در میادین، بلوارها و بوستان‌های سطح شهرجهت ارتقای سطح کیفی و بهبود سیمای بصری فضای شهری آغاز شد.
تمجیدی خاطر نشان کرد:  امسال در جهت زیبا سازی منظر و سیمای شهری در فاز اول کاشت گلهای فصلی تعداد 3 میلیون بوته انواع گلهای الوان در سطح شهر ارومیه کاشته می شود.
وی گفت:   زیبا سازی منظر شهری با کاشت انبوه گل های بهاری توسط واحد تولیدات سازمان در راستای خود کفایی و کاهش هزینه ها تولید شده است.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه  عنوان کرد:  با توجه به هزینه‌های زیادی که صرف امر حفظ و نگهداری فضای سبز در شهر می‌شود از شهروندان در خواست می شود همیار طبیعت باشند و در نگهداری این فضا‌ها با سازمان همکاری کنند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 13 اسفند,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان