• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

فرماندار ارومیه خبر داد: ساماندهی متکدیان ارومیه یک ضرورت جدی است

فرماندار ارومیه خبر داد: ساماندهی متکدیان ارومیه یک ضرورت جدی است

به گزارش سایت خبری شهرداری ارومیه و به نقل از خبرگزاری فارس،جواد شریف‌نژاد،فرماندار ارومیه گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی متکدیان ارومیه، به تشکیل اردوگاه و جمع‌آوری متکدیان و کودکان خیابانی تصمیم‌گیری شد.

وی افزود: به استناد آئین‌نامه‌های دولتی شهرداری موظف به ایجاد اردوگاه و تحویل آن به فرمانداری شد تا برای جمع‌آوری متکدیان سطح شهر اهتمام شود، در این ارتباط مذاکراتی با شهرداری ارومیه انجام گرفته است.

شریف‌نژاد به راه‌اندازی ستاد بحران توسط شهرداری ارومیه در این ارتباط اشاره کرد و ادامه داد: مدیریت این موضوع به ستاد بحران سپرده شد، به طوری که محلی در کشتارگاه قدیم به عبارتی خیابان کوهنورد در نظر گرفته شد.

فرماندار ارومیه با اشاره به اینکه محل مورد نظر پیش از این در زمینه دیگری مورد استفاده قرار می‌گرفت، ادامه داد: به همین دلیل برای تغییر کاربری و ایجاد بعضی ساختارهای فیزیکی باید اهتمام شود.

وی با اظهار به اینکه چندین نوبت ناظران فرمانداری از این محل بازدید به عمل آورده‌اند، خاطرنشان کرد: اقدامات انجام گرفته و نواقصی نیز وجود دارد، امیدوار هستیم کمبودها رفع شده و برای اجرای کامل این طرح بسترها فراهم شود.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 10 اسفند,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (787)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان