• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

فضای سبز محله ای در سطح منطقه توسعه می یابد/ ساماندهی آب های سطحی از اولویت های منطقه

شهردار منطقه 1 شهر ارومیه:

فضای سبز محله ای در سطح منطقه توسعه می یابد/ ساماندهی آب های سطحی از اولویت های منطقه

شهردار منطقه 1 شهر ارومیه لکه گیری معابر، نصب پل های فلزی، دفع آب های سطحی و توسعه فضای سبز محله ای  را از اولویت ها منطقه تا پایان سال جاری عنوان کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ رضا جوان کیا با لکه گیری معابر، نصب پل های فلزی، دفع آب های سطحی و توسعه فضای سبز محله ای  را از اولویت ها منطقه از نظر عمرانی عنوان کرد و گفت:  همچنین زیبا سازی چهره منطقه تا پایان سال جاری از اهم فعالیت ها تا پایان سال جاری در سطح منطقه است .
وی در ادامه با بیان اینکه آسفالت معابر خاکی در سطح منطقه آغاز شده است ، بیان کرد: آسفالت معابر چون آخر خیابان طریقت، کوهسار، جنت و  24 متری شهرداری به اتمام رسیده و نهضت آسفالت معابر تا  تا 15 آبان  ماه تداوم خواهد داشت و هم چنین پروژه  لکه گیری و ترمیم معابر در سطح منطقه انجام شده است .
شهردار منطقه 1 شهر ارومیه با اشاره به ساماندهی آب های سطحی در سطح منطقه، عنوان کرد:  تسهیل جریان آب روان از مناطق بالا به پایین منجر به بروز معضل آب های سطحی در منطقه شده که این مهم با شناسایی نقاط حادثه خیز و ساخت کانال مهار شده است .
به گفته وی علی رغم پیش بینی ها سنوات گذشته مبنی بر اینکه بدلیل مراجعه پایین در شهریور ماه درآمدهای منطقه کاهش می یابد اما شاهد افزایش دوبرابری  درآمدها  در طی یک ماهه گذشته بودیم و این درآمد ها در شرایطی کسب شده که محدودیت های طرح تفصیلی جدید ایجاد شده و این لازم است تدابیر لازم در خصوص تغییر در ضوابط  اتخاذ شود.
جوان کیا  منطقه یک شهر ارومیه را مستعدد برای سرمایه گذاری دانست و گفت:  باید با ایجاد فرصت های سرمایه گذاری بستر لازم برای توسعه جذب سرمایه گذار در سطح منطقه را فراهم کرد.
وی با اشاره به توسعه فضای سبز محله ای ، اظهار کرد:  جهت تحقق این مهم ، یک سری فضاها برای توسعه فضای سبزمحله ای باید شناسایی شود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 22 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (45)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان