• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

فضا سازی گسترده شهر ارومیه برای ایام محرم

فضا سازی گسترده شهر ارومیه برای ایام محرم

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  در میدان ها و چهارراه های  شهر ارومیه، 300 پرچم مشکی مرتبط با ایام محرم و صفر و 17 المان نصب شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  علی شایگان بیان کرد:  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری  ارومیه به عنوان متولی فضاسازی مناسبتی در سطح شهر، بر خود وظیفه می داند با نصب پرچم‌های عزا در عزاداری ها این ایام سهیم باشد.

وی با بیان اینکه در معابر و میادین پرتردد و بزرگ شهر با ایجاد فضای معنوی مناسب برای عزاداری امام حسین(ع) پرچم و ریسه های مشکی  نصب شده است، عنوان کرد:  300 پرچم مشکی مرتبط با ایام محرم و صفرو 17 المان در میدان ها  و چهارراه های شهر نصب شده است و همچنین 12 میدان اصلی شهر با ریسه مشکی و در 30 نقطه شهر با  70 طاقه کتیبه ماه محرم سیاه پوش شده است .

شایگان  با اشاره به اهدای پرچم، ریسه و کتیبه ماه محرم به مساجد، بیان کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم به تعداد 60 مسجد و پایگاه پرچم و ریسه و کتیبه مشکی اهدا شده است .

وی افزود:  همچنین تعداد 100 عدد پروژکتور به مساجد و هیات های  مذهبی بصورت امانت واگذار شده است .

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 13 شهریور,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (87)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان