• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

فیبرنوری اختصاصی شهرداری پتانسیل خوبی برای درآمدزایی است/ هیچگونه محدودیت همکاری با شرکتهای FCP و سایر دستگاه ها نداریم

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه:

فیبرنوری اختصاصی شهرداری پتانسیل خوبی برای درآمدزایی است/ هیچگونه محدودیت همکاری با شرکتهای FCP و سایر دستگاه ها نداریم

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: فیبرنوری اختصاصی شهرداری پتانسیل خوبی برای درآمدزایی است.

به گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، یاسر اسدپور در جلسه هفتگی کمیسیون سرمایه گذاری، مشارکت و گردشگری اظهار کرد: شهرداری ارومیه این آمادگی را دارد تا با جذب ایده ها در حوزه فناوری اطلاعات و با موضوع درآمدزایی به طور جدی ورود و از آنها حمایت کند.
وی با اشاره به پروژه فاخر فیبرنوری شهرداری ارومیه افزود: فیبرنوری پتانسیل خوب و ظرفیتی مناسب برای درآمدزایی است اما شرکت ها باید در چهارچوب قوانین و مقررات موجود فعالیت کنند.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: شهرداری می تواند با تصویب تعرفه ها از سوی شورای شهر، فیبرنوری اختصاصی خود را به دستگاهها و ادارات مختلف اجاره و به درآمدزایی در این حوزه بپردازد.
اسدپور ادامه داد: هم اکنون سازمان تنظیم مقررات رادیویی اجازه فعالیت در خصوص درآمدزایی از فیبرنوری را به شهرداری نمی دهد و مجبور به همکاری با FCP ها هستیم و در این خصوص طی ماههای گذشته مذاکرات فشرده ای با این شرکت ها برای همکاری و درآمدزایی داشته ایم.
وی تصریح کرد: در پروژه فیبرنوری اختصاصی شهرداری، شاهرگهای اصلی در سطح شهر ایجاد شده و باید مویرگها و انشعابات توسط بخش خصوصی ایجاد و در این خصوص میزان درآمد شهرداری مورد توافق و تفاهم قرار گیرد.
اسدپور بر ضرورت همکاری با همه شرکتهای خصوصی تأکید کرد و افزود: هیچگونه محدودیت همکاری نداریم و با شرکتهای مختلفی که شرایط همکاری را قبول و رعایت کنند، همکاری تنگاتنگ خواهیم داشت.
وی با انتقاد از عدم همکاری بعضی حوزه ها برای اصلاح برخی روندها در سیستم مدیریت شهری در حوزه فناوری اطلاعات اظهار کرد: چرخه اکوسیستم نوآوری و فناوری ما مشکل داشته و کامل نیست و باید نسبت به تکمیل آن از سوی مدیریت شهری کمک و همراهی کرد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: تمامی دیتای شهرداری ارومیه در راستای پدافند غیرعامل در چند لایه طبقه بندی شده تا از آسیب مصون بماند.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 03 آبان,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (33)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان