• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

فیبرنوری شهرداری عاملی برای توسعه موضوعات علمی است/ خدمات رسانی بیشتر به شهروندان با رونمایی از پروژه فیبرنوری

فیبرنوری شهرداری عاملی برای توسعه موضوعات علمی است/ خدمات رسانی بیشتر به شهروندان با رونمایی از پروژه فیبرنوری

نایب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: فیبرنوری شهرداری عاملی برای توسعه موضوعات علمی است

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، رسول اصغرزاده در مراسم رونمایی از پروژه فیبرنوری اختصاصی شهرداری ارومیه اظهار کرد: امروز شاهد به بهره برداری رسیدن یکی از ده ها پروژه عمرانی، خدماتی و زیرساختی شهرداری بر اساس برنامه های مصوب شورای اسلامی شهر ارومیه در دوره پنجم هستیم.

 

وی با تشکر از تمامی افرادی که در اجرای پروژه فیبرنوری شهرداری ارومیه ، افزود: میانگین سنی پرسنل فعال در حوزه برنامه ریزی و اجرای این پروژه 30 تا 32 است و این پروژه همچنین دستاوردی از سوی جوانان برای شهر و شهرداری است تا بدانیم با جوانان کارها دشوار نیست و این مهم در ارومیه با تصمیم گیری به موقع شورای شهر اتفاق افتاده است.

 

نایب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بستر حاضر برای ارائه بیشتر خدمات رسانی به شهروندان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

اصغرزاده ادامه داد: تکمیل رینگ میانی شهر، احداث 14 باب فرهنگسرا، ساحل سازی و بسترسازی رودخانه شهرچای در محدوده شهری، پروژه تجاری سیتادیوم و سرمایه گذاری در حوزه ورزش و والیبال از جمله اقدامات خوب و قابل توجه شورای اسلامی شهر از سال 91 تا به حال بوده است.

 

وی یادآور شد: امروز در زمانی زندگی می کنیم که فراتر از هوشمندسازی به دنبال هوش مصنوعی هستیم.

 

اصغرزاده تصریح کرد: ان شاء الله با توسعه و تقویت پهنای باند امیدواریم مردم ارومیه بیش از پیش بتوانند در بستر فناوری های نوین از خدمات شهرداری و مدیریت شهری استفاده کنند و در این راستا شاهد رونق کسب و کارها و توسعه موضوعات علمی باشیم.

 

وی عنوان کرد: بستر لازم برای توسعه موضوعات علمی فراهم شده و ان شاء الله با همکاری مجموعه هایی همچون پارک علم و فناوری شاهد این مهم نیز باشیم.

 

اصغرزاده تصریح کرد: ارومیه جز پنج کلانشهر پایلوت از سوی وزارت کشور انتخاب شده بود و در این راستا از همراهی دولت و استانداری قدردانی می کنم.

 

نایب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تشکر مجدد از پرسنل زحمتکش حوزه فناوری اطلاعات در طی نزدیک به یک دهه گذشته خاطرنشان کرد: ان شاء الله شهروندان نیز بیش از این شاهد به ثمر نشستن تلاشهای خادمان خود در شورای اسلامی شهر ارومیه باشند.

 

 

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 06 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (50)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان