• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

فیبر نوری زیرساخت اصلی ارائه سرویس های پایدار است

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه:

فیبر نوری زیرساخت اصلی ارائه سرویس های پایدار است

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: فیبر نوری زیرساخت اصلی ارائه سرویس های پایدار است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، یاسر اسدپور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز صدای مرکز آذربایجان غربی با بیان اینکه  فیبر نوری زیرساخت اصلی ارائه سرویس های پایدار است، گفت: شهرداری ارومیه تاکنون 71 کیلومتر از پروژه فیبر نوری اختصاصی خود را در سطح شهر اجرا کرده که به مراحل آخر اتمام این پروژه نزدیک شده ایم و هدفگذاری این است تا کل پروژه را به صورت یکجا احتمالا اوایل آذرماه افتتاح کنیم.

وی تأکید کرد:  این بستر باعث می شود خدماتی که به شهروندان ارائه می کنیم بدون وقفه بوده و یکپارچه و پایدار باشد تا بدون قطعی و اختلال در سیستم ها به کار خود ادامه دهیم.

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه به مهمترین اهداف پروژه فیبر نوری پرداخت و عنوان کرد: با این پروژه شهرداری بدون محدودیت و  با سرعت مناسب هم اماکن مختلف را به یکدیگر متصل کرده و هم یکپارچه سازی اطلاعات و تحلیل آنها را مدنظر قرار می دهد.

اسدپور ایجاد داشبوردهای مدیریتی و ارائه سرویس های مناسب به عموم شهروندان، بستر کنترل سرعت در کمربندی رینگ میانی شهر و محدوده طرح زوج و فرد از دیگر اهداف مهم پروژه فیبر نوری برشمرد.

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه یادآور شد: این بستر کمک می کند زیرساخت اینترنت 5G ایجاد شود تا از این طریق به کسب و کارهای اینترنتی، شرکت های موجود و استارت آپ ها نیز کمک کنیم و در این راستا جز اولین شهرهایی خواهیم بود 5G در آن اجرا می شود.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 24 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (26)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان