• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

قدردان زحمات کارکنان مناطق شهرداری هستیم/ سلامتی پرسنل جز اولویتهای اصلی شهرداری

مدیر حوزه شهردار ارومیه:

قدردان زحمات کارکنان مناطق شهرداری هستیم/ سلامتی پرسنل جز اولویتهای اصلی شهرداری

مدیر حوزه شهردار ارومیه گفت: قدردان زحمات کارکنان مناطق شهرداری هستیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، غلامرضا حافظی در جلسه شورای اداری شهرداری منطقه پنج اظهار کرد:  شاهد آن هستیم که همه ساله در ایام پایانی سال فشار بر همکاران مناطق مضاعف می شود و ما به  نمایندگی از مهندس عدل دوست، سرپرست  شهرداری؛ از این جهت قدردان زحمات و تلاشهایشان هستیم.

وی افزود: منطقه پنج جزء مناطقی است که انتظار درآمدزایی از آن وجود دارد و از پرسنل ساعی این منطقه همچون گذشته انتظار می رود که یاریگر شهرداری باشند.

مدیر حوزه شهردار ارومیه گفت: با توجه به اینکه تجمع شهروندان در روزهای آخر سال افزایش می یابد، شرایط به شیوه ای مدیریت شود تا سلامتی پرسنل مناطق در ایام پیش از عید با توجه به موج جدید شیوع کرونا با تهدید مواجه نشده و ان شاء الله بتوانیم همه در کمال سلامتی در خدمت شهروندان باشیم و سلامتی پرسنل و خانواده هایشان جز اولویتهاست.

حافظی رعایت پروتکلهای بهداشتی، رعایت اصل فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از خدمات غیرحضوری را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: امیدوارم سال آینده، سال خوبی برای پرسنل شهرداری و تمامی شهروندان باشد و بتوانیم در کنار همدیگر به توسعه شهر و پیشبرد در اهداف محوله اقدام کنیم.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 06 اسفند,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان