• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

لزوم رعایت موارد بهداشتی هنگام استفاده از ناوگان حمل ‌ونقل عمومی/ طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان انجام شده است

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه :

لزوم رعایت موارد بهداشتی هنگام استفاده از ناوگان حمل ‌ونقل عمومی/ طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان انجام شده است

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: شهروندان هنگام استفاده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را با جدیت بیشتری رعایت کنند. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مهدی مژدهی فرد اظهار کرد: در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی شهر ارومیه انجام شده است.
وی افزود: شهروندان موظف هستند حین استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی  را رعایت کنند اما متاسفانه در برخی از موارد شاهد عدم رعایت مسافران هنگام استفاده از ناوگان اتوبوسرانی را شاهد هستیم که نیاز است مردم در راستای اهمیت به سلامت خود و دیگران این موارد را رعایت کنند.
مژدهی فرد عنوان کرد: ضدعفونی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی سطح شهر ارومیه در جهت مقابله با ویروس کرونا به صورت مستمر انجام می‌شود.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه در ادامه تصریح کرد: از کلیه شهروندان درخواست می‌گردد که براساس محل‌های تعیین شده در صندلی اتوبوس‌ها از خدمات ناوگان استفاده و همکاری لازم با مجموعه سازمان را در راستای مبارزه با بیماری کرونا داشته باشند.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 20 شهریور,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (51)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان