• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

ماشین آلات مدیریت شهری در حال پاکسازی معابر از برف هستند

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه:

ماشین آلات مدیریت شهری در حال پاکسازی معابر از برف هستند

معاون خدمات شهری  شهرداری ارومیه گفت: با آغاز بارش های برف از روز گذشته تا به امروز ماشین آلات شهرداری ارومیه در حال پاکسازی معابر از برف هستند.

به گزارش مدیریت ارتباطات واموربین الملل شهرداری ارومیه؛ امیر سحابی عنوان کرد: مدیران و پرسنل خدمات شهری با آغاز بارش های برف در معابر سطح شهر حاضر هستند تا با کنترل وضعیت مشکلات ناشی از برف راکنترل کنند تا شاهد سهولت در تردد شهروندان باشیم.

وی با اشاره به آماده باش مدیریت شهری در فصل زمستان، اظهار کرد:  مدیریت شهری با بسیج نیروها و ماشین آلات شهرداری به استقبال بارش ها رفت و توانست با حضور شبانه روزی در سطح شهر مشکلات ناشی از بارش ها را کنترل و عملیات پاکسازی معابر از برف را انجام دهد.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه عنوان کرد:  جهت تسهیل در تردد های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی از  شهروندان در خواست می شود  که از تردد با خودرهای تک سرنشین در معابر اجتناب ورزند همچنین شهروندان برف روی  پشت بام ها را در معابر تا حد ممکن جهت جلوگیری از انباشت برف  نریزنند.

وی خاطرنشان کرد:  شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکلات ناشی از بارش ها در نقاط مختلف شهر  با شماره‌ 137 در ارتباط باشند  تا مشکلات مطروحه در اسرع وقت پی‌گیری شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 20 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (76)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان