• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیرعامل آتش‌نشانی ارومیه: آموزش محله‌ای در سازمان آتش نشانی ارومیه انجام شد

مدیرعامل آتش‌نشانی ارومیه: آموزش محله‌ای در سازمان آتش نشانی ارومیه انجام شد

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: امسال اولویت سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه آموزش شهروندان به صورت محله محوری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به اعتبار امسال سازمان آتش‌نشانی 11 میلیارد تومان، اظهار کرد:  سال گذشته میزان اعتبار تخصیص یافته برای سازمان  5 میلیارد تومان بود که امسال نسبت به سال گذشته  بیش از 2 برابر افزایش یافته است.

 

وی با اشاره به سایرخدمات سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه، ادامه داد:  با توجه به اینکه در زمان ساخت یک ساختمان، سه سازمان نظام مهندسی، شهرداری و آتش‌نشانی در آن دخیل هستند برای همین این سازمان به طورجدی و مستمر بازدیدهای خود را از طراحی ایمنی ساختمان‌ها انجام می‌دهد.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد:  مهمترین وظایف سازمان آتش‌نشانی شهرداری، علاوه بر نظارت بر طراحی ایمنی ساختمان‌ها، حفاظت آنها در مقابل آتش است بنابراین در این زمینه فرهنگ‌سازی‌ها و آگاه‌های مختلف و مستمر از طریق رسانه‌ها، بروشور،مانورها و برگزاری سمینارها انجام می‌شود چون تجربه ثابت کرده است که در صورت بروز هر بلا و اتفاق اگر مردم به موقع بر سرکار نیابند بهبود مستمرحاصل نمی‌شود.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 26 آذر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (400)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان