• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ارومیه گفت: بافت های قدیمی شهر معضل اساسی در امداد رسانی آتش نشانان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ارومیه گفت: بافت های قدیمی شهر معضل اساسی در امداد رسانی آتش نشانان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: معابر تنگ و باریک در برخی از محلات قدیمی ارومیه، اجرای به موقع عملیات امداد رسانی را با مشکل مواجه می سازد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه مهندس ابراهیم شاد قوشچی اظهار داشت: یک هزار و 480 هکتار بافت فرسوده در ارومیه وجود دارد که یک هزار و 200 هکتار آن توسط مصوبات شورای شهر با مصالحه مردم بهسازی می شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اما با این حال باز هم کوچه های 8 تا 6 متری و بعضاً 4 متری در برخی از محلات قدیمی شهر هستند که اجرای به موقع عملیات امدادرسانی را با مشکلاتی همراه می کنند.

مهندس ابراهیم شاد قوشچی در ادامه سخنانش افزود: طبق استانداردهای آتش نشانی برای هر 50 هزار نفر یک ایستگاه آتش نشانی الزامی است و این در حالی است که در شهر ارومیه تنها 7 ایستگاه آتش نشانی وجود دارد.

وی همچنین از اضافه شدن 2 ایستگاه دیگر آتش نشانی تا پایان سال جاری به تعدادایستگاه های آتش نشانی ارومیه خبر داد و گفت: شاید یکی از دلایل عدم گسترش پایگاه های آتش نشانی هزینه های سنگین و میلیاردی آن ها باشد چرا که برای یک ایستگاه آتش نشان بالغ بر 3 میلیارد اعتبار مورد نیاز است و حتی یک نردبان مخصوص آتش نشانی 5 میلیارد هزینه دارد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 13 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (409)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان