• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه: ناوگان اتوبوسرانی نقش بسزایی در حمل و نقل شهری دارد

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه: ناوگان اتوبوسرانی نقش بسزایی در حمل و نقل شهری دارد

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه از جابه جایی روزانه 450 هزار مسافر با ناوگان اتوبوسرانی ارومیه خبر داد.

اسماعیل الماسی اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی ارومیه برای ارتقای سطح کمی و کیفی هستیم، حمل و نقل عمومی در شهر ارومیه روزانه 450 هزار مسافر جابه جا می کند.

وی با اشاره به نقش مهم و مؤثر ناوگان اتوبوسرانی در امر کاهش ترافیک، خاطر نشان شد: ناوگان اتوبوسرانی نقش بسزایی در حمل مسافران درون شهری و نیز کاهش بار ترافیکی دارد و در حال حاضر بیش از 320 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به شهروندان در حال فعالیت هستند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه در ادامه افزود: سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه با ارائه خدمات بهینه به شهروندان 25 درصد از حمل و نقل درون شهری را بر عهده دارد.

وی گفت: شهر ارومیه به عنوان یکی از نخستین شهرهای ایران از سیستم بلیط الکترونیک برخوردار شده است که از مردم تقاضا داریم با تهیه بلیط الکترونیکی به جای پول نقد، سازمان اتوبوسرانی را در این زمینه کمک کنند.

الماسی همچنین با بیان اینکه بیش از 85 درصد از ناوگان اتوبوسرانی با همکاری بخش خصوصی تأمین می شود گفت: خروج اتوبوس های فرسوده از چرخه حمل و نقل شهری در دستور کار قرار دارد که 20 دستگاه اتوبوس فرسوده با هدف جلوگیری از افزایش آلودگی از ناوگان اتوبوسرانی خارج شده است.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 11 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (911)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان