• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه گفت: روزانه 400 هزار مسافر با ناوگان اتوبوسرانی ارومیه جا به جا می شوند

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه گفت: روزانه 400 هزار مسافر با ناوگان اتوبوسرانی ارومیه جا به جا می شوند

اسماعیل الماسی با اشاره به اینکه در حال حاضر 345 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به شهروندان در حال فعالیت هستند، اظهار داشت: این تعداد دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات کافی نیست، حداقل تعداد ناوگان اتوبوسرانی شهر ارومیه باید به دو برابر افزایش یابد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: کمبود و فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی و دیر رسیدن ناوگان اتوبوسرانی به ایستگاههای اتوبوس در مناطق مختلف شهر باعث استفاده بیشتر افراد از وسیله نقلیه خصوصی می شود.

به گفته مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه 160 دستگاه اتوبوس در حال بازسازی هستند که قصد داریم تمامی دستگاه های اتوبوس را بازسازی کنیم.

اسماعیل الماسی با اشاره به نقش ناوگان اتوبوسرانی در کاهش 50 درصدی ترافیک شهری، گفت: جابه جایی روزانه مسافران با ناوگان اتوبوسرانی شهری نقش مهم و اثرگذاری در کاهش ترافیک شهری دارد.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه همچنین افزود: شهروندان می توانند با تهیه بلیط الکترونیکی به جای پول نقد، شهرداری ارومیه را در زمینه توسعه خدمات بهتر و به روزتر کمک کنند.

وی همچنین از اقدامات و تلاش های کارکنان اتوبوسرانی و رانندگان در جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان عزیز و شریف شهر ارومیه تقدیر و تشکر نمود.

نویسنده: روابط عمومی/جمعه, 29 آذر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (652)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان