• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: 6 ایستگاه دوچرخه در شهر ارومیه راه اندازی می شود

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: 6 ایستگاه دوچرخه در شهر ارومیه راه اندازی می شود

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: برای کاهش بار ترافیکی، مشکلات پارکینگ، مصرف انرژی و آلودگی هوا، 6 ایستگاه دوچرخه در شهر ارومیه راه اندازی می شود.

محمد تقی ابراهیمی، با بیان اینکه یک ایستگاه دوچرخه با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در منطقه و جایگزین کردن آن به جای وسایل حمل و نقل در امتداد خیابان شهید امینی نصب شده است اظهار داشت: چندی پیش طرح مطالعاتی توسعه شبکه دوچرخه سواری و راه اندازی ایستگاه با ظرفیت 40 دوچرخه در نقاط پر تردد در دستور کار قرار گرفت که در ماه های آینده در تمام خیابان های شهر نصب می شود.

وی با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه توانسته با تقویت واحد بازرسی، تجهیز آن به گشت خودرویی و موتوری و اجرای طرح های بازرسی میزان تخلف را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد، ابراز داشت: برگزاری مستمر جلسات هیأت انضباطی، یکسان سازی شماره شیشه تاکسی ها و فعال کردن سامان پیام کوتاه رسیدگی به شکایات مردمی از دیگر اقدامات واحد بازرسی برای کنترل و نظارت مطلوب بر ناوگان تاکسیرانی است.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه همچنین با اشاره به ساماندهی وانت بارهای داخل شهر گفت: این سازمان برای ساماندهی وانت بارها نیز بسیار موفق عمل کرده است به طوری که در حال حاضر حدود 8 هزار دستگاه وانت بار در شهر ارومیه ساماندهی شده اند.

ابراهیمی همچنین با بیان اینکه یکی از اولویت های اصلی سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه ساخت و ساز ساختمان اداری سازمان با امکانات اداری و رفاهی است، اظهار داشت: در روزهای گذشته زمین این پروژه تحویل پیمانکار شده و تا روزهای آینده نیز عملیات ساخت و ساز آن آغاز خواهد شد.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 25 آذر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (782)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان