• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری ارومیه خبر داد: استفاده از روش بتن غلطکی برای اولین بار در استان

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری ارومیه خبر داد: استفاده از روش بتن غلطکی برای اولین بار در استان

رسول حاجی بیگی با اشاره به فعالیت های انجام گرفته گفت: سازمان عمران شهرداری ارومیه با افتخار در خدمت مردم شریف و شهید پرور ارومیه می باشد. برای اولین بار با روشهاي خاص اقدام به تهیه بتن غلطکی R.C.C در پروژه روگذر امام علی (ع) با مشارکت و همکاری گروهی شرکت سازه پایدار زنجان نمود.

وی با اشاره به اهمیت این موضوع اظهار داشت: با استفاده از این روش که با زحمات بی دریغ مهندسین و عوامل سازمان عمران شهرداری ، ماشین آلات موجود در سازمان به انجام رسید که گام بلندی در امر تسریع در عملیات روسازی و آسفالت پروژه های عمرانی برداشته شد .

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری ارومیه در ادامه سخنانش افزود: همانگونه که می دانیم انجام عملیات زیرسازی، روسازی و آسفالت در زمینهایی که بستر سازی نامناسب داشته و یا از لحاظ رطوبت دارای میزان آب بالایی بوده و تقریباً لجنی می باشد بسیار سخت و وقت گیر است و نیاز به صرف هزینه بالایی دارد. اما با استفاده از این روش بسیاری از مراحل فوق به سادگی قابل انجام بوده و نیاز به خاکبرداری و سنگ ریزی زیاد را نخواهد داشت.

رسول حاجی بیگی در پایان گفت: شهرداری ارومیه در راستای خدمت بی منت به مردم شریف و شهید پرور شهر ارومیه سنگ تمام گذاشته است که جا دارد از زحمات و تلاش های شبانه روزی شورای اسلامی شهر و شهردار تلاشگر ارومیه و مجموعه خدوم شهرداری ارومیه تقدیر نمایم.

وی در پایان اظهار داشت: اجرای روش های نوین و به روز دنیا در چند سال اخیر در دستور کار مدیریت سازمان عمران شهرداری و اتاق فکر بوده است و امید است در این راستا گام های مهمتری نیز در آینده نه چندان دور برداشته خواهد شد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 29 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1909)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان