• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه: ترمینال بین شهری ارومیه ساماندهی می شود

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه: ترمینال بین شهری ارومیه ساماندهی می شود

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری ارومیه گفت: پایانه مسافربری شهرداری ارومیه توسعه می یابد.

نادر اکبری با بیان اینکه وضعیت فعلی پایانه مسافربری شهرداری ارومیه نامناسب بوده  و به صورت کارشناسی ساخته نشده است، اظهار داشت: وضعیت فعلی ترمینال شهر ارومیه نه تنها در شأن شهر نبوده بلکه جوابگوی تعداد مسافران نیز نمی باشد.

وی با اشاره به این که شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه برای ساماندهی ترمینال بین شهری تلاش می کنند، افزود: به زودی با حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه حدود 2 هکتار زمین جنب پایانه مسافربری فعلی با کاربری ترمینال در طرح جامع تفصیلی شهر، خریداری و به محوطه کنونی آن افزوده می شود.

اکبری در ادامه گفت: پایانه فعلی مسافربری به صورت کارشناسی ساخته نشده و فضاهای پرت زیاد دارد، به همین دلیل ساماندهی آن نیاز به مشاوران فنی و مجرب دارد که شهرداری ارومیه در این زمینه برای جذب مشاور تلاش می کند.

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه اظهار امیدواری کرد در صورت خرید زمین فوق، ترمینال ساماندهی و مطابق نیازهای روز ساخته می شود.

وی در ادامه یاد آور شد، به منظور افزایش امنیت مسافران پایانه شهرداری ارومیه، امسال 20 دوربین مدار بسته در سراسر این مکان نصب شده است و پلیس پایانه ترمینال نیز به زودی فعال می شود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 07 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1060)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان