• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مراسم سوگواری دومین روز از ماه محرم در نمازخانه شهرداری ارومیه برگزار شد

مراسم سوگواری دومین روز از ماه محرم در نمازخانه شهرداری ارومیه برگزار شد

مراسم سوگواری  دومین روز از ماه محرم با حضور مدیران و پرسنل شهرداری ارومیه و عاشقان و دلدادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در نمازخانه شهرداری مرکزی  برگزار شد.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛مراسم سوگواری  دومین روز از ماه محرم با حضور مدیران و پرسنل شهرداری ارومیه و عاشقان و دلدادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در نمازخانه شهرداری مرکزی و به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  برگزار شد.
 در این مراسم سوگواری  حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی به   شرح بیعت نکردن امام حسین (ع) با یزید  پرداخت و گفت: هرکسی که ذره ای  در جامعه جهت احقاق حق قدم برندارد عاقبت خوشی برایش متصور نیست .
وی بیان کرد:  جامعه ای که عافیت طلب باشد  ممکن است در دامن هر آلودگی بیافتد لذا باید با دوری از راحتی طلبی و مقاومت در برابر آن سعادت جامعه را رقم زد .
این پژوهشگر و عالم حوزه معارف اسلامی تصریح کرد: رمز سعادت در دنیا و آخرت مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان و بدخواهان و همچنین خواسته های نامشروع و غیرقانونی و پافشاری بر حق است.
گفتنی است ؛ مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) هر روز همراه با اقامه نماز جماعت ظهر تا 8 محرم  در نماز خانه شهرداری ارومیه برگزار می شود.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 11 شهریور,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (163)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان