• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

مراسم سوگواری سومین روز از ماه محرم در نمازخانه شهرداری ارومیه برگزار شد

مراسم سوگواری سومین روز از ماه محرم در نمازخانه شهرداری ارومیه برگزار شد

مراسم سوگواری سومین روز از ماه محرم با حضور مدیران و پرسنل به ویژه پرسنل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه و عاشقان و دلدادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در نمازخانه شهرداری  برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  در این مراسم سوگواری حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی با اشاره به شرح بیعت نکردن امام حسین (ع) با یزید، اظهار کرد:  گفتند اگر با یزید بیعت کنید دین و آخرت خود را حفظ خواهید کرد اما امام حسین(ع) در برابر این گفته ها جواب داد که پایان اسلام با رهبری یزید و بیعت با آن رقم می خورد.

وی گفت :  چرا واقعه کربلا روی داد و چرا جامعه اسلامی آن زمان  50 سال بعد از رحلت پیامبر اسلام (ص)  تصمیم به شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش گرفتند بر اینکه امام حسین (ع)  معروف را دوست و منکر را نهی می کرد و ابا عبدالله خواست در آن جامعه امربه معروف و نهی از منکر کند .

وی با بیان اینکه مقوله امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار کرد:  مقوله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ما به یک واجب فراموش شده تبدیل شده است.

وی عنوان کرد:  کل یوم عاشورا، کل ارض کربلا و اینکه امروز ابا عبدالله الحسین(ع) همگان را  همچنان به امر به معروف و نهی از منکر دعوت می کند.

گفتنی ؛ مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) هر روز همراه با اقامه نماز جماعت ظهر تا 8 محرم  در نماز خانه شهرداری ارومیه برگزار می شود.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 13 شهریور,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (72)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان