• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مراقب قاتل خاموش باشیم/عدم نصب دودکش برای وسایل شعله دار

مراقب قاتل خاموش باشیم/عدم نصب دودکش برای وسایل شعله دار

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: رعایت  نکات ایمنی مربوط به گازگرفتگی را به منظور حفظ جان و سلامتی شهروندان ضروری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به آماده باش آتش نشانی در ایستگاه های 10 گانه سطح شهر و موتور سیکلت های سیار، اظهار کرد:  با برنامه های آموزشی چون نصب دودکش در شبکه استانی سیما،  مصاحبه در رسانه ملی و مطبوعات و اطلاع رسانی مجازی  نسبت به خطر گاز گرفتگی به مردم هشدار داده شده است.
وی با اشاره به عدم نصب دودکش برای وسایل شعله دار، عنوان کرد: وسایل گازسوز (شعله دار) نیز همانند سایر وسایل مشابه جهت روشن شدن و سوختن مناسب نیازبه هوا دارد و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان از طریق دودکش است.
شاد قوشچی ادامه داد: گاز گرفتگی از جمله حوادثی است که معمولا در اثر نداشتن دودکش مناسب برای وسایل گاز سوز به خصوص بخاری و آبگرمکن و یا عدم تهویه کافی فضای اتاق روی می دهند.
وی افزود:   سوختن ناقص گاز و تجمع گازهای مسموم کننده و یا کمبود اکسیژن سبب مسمومیت افرادی که در چنین فضایی تنفس می کنند شده و به گاز گرفتگی آنها  می انجامد. 
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه عنوان کرد: شهروندان  با رعایت  نکات ایمنی در پیشگیری از حوادث احتمالی یاریگر مدیریت شهری باشند  و در صورت بروز هر گونه حادثه  آتش نشانی را با شماره گیری شماره 125 جهت رفع حادثه مطلع کنند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 16 دی,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (43)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان