• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مرمت راسته پنیر فروشان بازار ارومیه در آستانه تکمیل شدن است

مرمت راسته پنیر فروشان بازار ارومیه در آستانه تکمیل شدن است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: پروژه مرمت راسته پنیرفروشان بازار تاریخی در کنار سایر پروژه های مرمتی به سرعت در آستانه تکمیل شدن است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ داریوش نوری بیان کرد: در راستای حفظ و صیانت از ابنیه تاریخی شهر و همچنین جلوگیری ازنفوذ رطوبت و پوسیدگی مصالح، طرح مرمت راسته پنیرفروشان پس از تخریب، به شکل اولیه خود نوسازی شد.

وی با بیان اینکه این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال تکمیل شدن است، عنوان کرد: در این راستا پس از استحکام بخشی طاق ها، گنبد ها و پایه ها، عملیات اجرایی مرمت این بنا ها، مطابق با الگوی اولیه تاریخی به پایان رسیده است.

نوری خاطرنشان کرد:  این پروژه با هدف حفظ و نگهداری آثار تاریخی، هویت شهری و ارتقاء کیفیت محیط از نظر بصری و عملکردی در حال اجرا است.

وی اظهار کرد:  با برنامه ریزی های انجام شده، عوامل فنی و اجرایی این سازمان عملیات اجرایی کفسازی این پروژه را با جدیت تمام و تلاش شبانه روزی به مرحله اجرا گذاشته اند که طی هفته های آتی این پروژه جهت استفاده کسبه و بازاریان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 25 مهر,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (207)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان