• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مشاغل مزاحم محله کشتارگاه ساماندهی میشود

مشاغل مزاحم محله کشتارگاه ساماندهی میشود

در راستای نهضت پیگیری صبح امروز مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه از طرح ساماندهی مشاغل مزاحم خیابان شهید کوهنورد و شهیدشریفی بازدید میدانی بعمل آورد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، سجاد علیزاده با تاکید بر فراهم کردن آسایش و آرامش ساکنین منطقه گفت: کلیه مشاغلی که با ایجاد سروصدا و سد معبر عمومی باعث ایجاد مزاحمت برای اهالی خیابان کوهنورد شده اند ساماندهی می شوند.

وی افزود: در راستای صیانت از حقوق شهروندی پیگیر شکایات و اعتراضات مردمی در حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری خواهم بود.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه اظهار کردک طبق قانون و با حفظ جایگاه والای انسانی ساماندهی مشاغل مزاحم در سطح شهر اجرائی خواهد شد.

وی ادامه داد: باربند سازان و صافکاران نسبت به تدارک محل مناسب برای انتقال وسایل و تجهیزات هرچه سریعتر اقدام کنند.

علیزاده یادآور شد: مشاغل مزاحم موظف به رعایت فرصت یکماهه و ساعت کاری تعیین شده می باشند و در این راستا اتحادیه مربوطه و مرکز اصناف همکاری لازم را انجام دهند.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد:برای رفاه حال همشهریان کلیه اصناف موظف به رعایت ساعت کاری معین هستند و افرادی که خارج از ساعت تعیین شده به فعالیت صنفی مشغول باشند طبق قوانین برخورد خواهد شد.

در خاتمه کسبه و اصناف منطقه به طرح مشکلات و معضلات کاری پرداختند و علیزاده در راستای تقویت ارتباط دو سویه و حل موانع موجود ضمن استماع مشکلات کلیه حاضرین اعم از شاکیان و صنوف دستورات لازم را صادر کرد.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 21 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (101)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان