• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مشکلات حوزه مدیریت شهری، ریشه‌های فرهنگی دارد/ رهنمودهای مقام معظم رهبری ضرورتی حیاتی برای متولیان فرهنگی کشور

مشکلات حوزه مدیریت شهری، ریشه‌های فرهنگی دارد/ رهنمودهای مقام معظم رهبری ضرورتی حیاتی برای متولیان فرهنگی کشور

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در چهل و سومین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع کلانشهرهای کشور گفت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی بایستی رویکرد اصلی نهادهای فرهنگی باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، مصطفی میلانی در چهل و سومین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع کلانشهرهای کشور  به میزبانی شهر مشهد گفت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی بایستی رویکرد اصلی نهادهای فرهنگی باشد.

وی با تاکید بر ظرفیت عظیم بخش خصوصی و نقش اثربخش سازمان‌های مردم‌نهاد در اجرای موفق برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی گفت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به ویژه سازمان‌های مردم نهاد بایستی رویکرد اصلی نهادهای فرهنگی باشد.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در سخنانی؛ جوهره کار فرهنگی را تحقق و عینیت بخشی به بیانات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه برنامه‌های جامع فرهنگی توصیف کرد و افزود: بسیاری از تنگناها و مشکلات حوزه مدیریت شهری، ریشه‌های فرهنگی دارد و برای ارتقای فرهنگ شهروندی که می‌تواند به تحول در عرصه مدیریت شهری بیانجامد بایستی ضمن اجرای برنامه‌های فرهنگی، یک انسجام و هماهنگی در سطوح مختلف شهرداری و سازمان‌های تابعه وجود داشته باشد.

 

میلانی بر لزوم رعایت پیوست فرهنگی در اجرای تمام طرح‌ها و پروژه‌های شهری تاکید  و خاطرنشان کرد: توجه به ملاحظات نظام‌نامه پیوست فرهنگی و الزامات نقشه مهندسی فرهنگی کشور که بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین و تصویب شده است امروزه یک ضرورت حیاتی برای متولیان فرهنگی کشور است.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 06 اسفند,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (41)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان