• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مطالعات تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ارومیه:

مطالعات تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ارومیه گفت: مطالعات تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری  شهر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، رضا مشهدی کشتیبان در گفت و گو با واحد اطلاع رسانی و امور بین الملل  با اشاره به اجرای مطالعات تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری، بیان کرد: تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری برای چشم انداز 20  ساله شهر ارومیه  تعریف شده است.

وی حوزه های صنعت، معدن و تجارت، کسب و کار،  کشاورزی، محیط زیست، سلامت، ورزشی، گردشگری، رفاهی و حمل و نقل را از جمله حوزهای مورد مطالعه درتهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری شهر ارومیه عنوان کرد و گفت: 24 پروژه سرمایه گذاری در این  طرح در حال مطالعه گنجانده شده است.

کشتیبان با اشاره به تعریف 24 پروژه در طرح بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری شهر، بیان کرد: مجتمع انرژی های  تجدید پذیر و پاک، طرح هایپر مزرعه، شهرک خودرو، میدان میوه و تره بار، بازار مصالح ساختمانی، دهکده سلامت و گردشگری ، پایانه مسافربری بین شهری و کلینک های سلامت است.

وی زمان اتمام طرح مطالعات تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری شهر را تا پایان سال جاری عنوان کرد و گفت: پروژه های مورد اشاره در طرح با نقشه و برآورد در حال تهیه و سپس آماده برگزاری فراخوان و تحویل به سرمایه گذار است.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ارومیه عنوان کرد: با  مطالعات تهیه بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری ضمن شفافیت بخشی به پروژه های سرمایه گذاری از پراکندگی عناوین و موضوعات سرمایه گذاری ممانعت کرده و با شناسنامه دار کردن و ارائه ایده به همراه تحلیل های اقتصادی و فنی اصالت و جاذبیت بیشتری به این پروژه ها بخشیده می شود.

وی عنوان کرد:  با اجرای کامل تهیه بسته های مشارکتی گامی بلند در راستای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برداشته می شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 25 خرداد,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (178)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان