• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

معاون امور عمرانی شهردار ارومیه: توسعه فضای سبز مهم‌ترین سرفصل فعالیت شهرداری ارومیه است

معاون امور عمرانی شهردار ارومیه: توسعه فضای سبز مهم‌ترین سرفصل فعالیت شهرداری ارومیه است

معاون امور عمرانی شهردار ارومیه گفت: توسعه فضای سبز یکی از مهمترین سرفصل‌های فعالیت شهرداری ارومیه است.

ابراهیم صفری در آئین بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری ارومیه، گفت: فعالیت در حوزه فضای سبز و توسعه آن، از مهم‌ترین سرفصل‌های شهرداری و معاونت عمرانی است، که به طور جدی این مقوله مورد توجه قرار می‌گیرد.

معاون عمرانی شهردار ارومیه ادامه داد: شاخص‌ترین محل‌های فضای سبز امتداد رودخانه شهرچایی، از پل رودخانه قویون به سمت دانشگاه صنعتی نزدیک 90 هکتار است که 220 هکتار فضای سبز نیز در بالادست شهرک کارگران می‌باشد.

صفری با اشاره به اینکه معاونت عمرانی از هشت سرفصل عمرانی تبعیت می‌کند، گفت: حوزه مطالعات، اولویت‌دارترین سرفصل در این مجموعه قلمداد می‌شود، به طوری که با 4 میلیارد تومان هزینه، مطالعات مورد نظر در خصوص تقاطع‌های همسطح، فضاهای سبز و سایر موارد در حال انجام است.

وی سرفصل دوم را ساماندهی آب‌های سطحی و ارتقای کیفیت محیط زیست ارومیه عنوان کرد و افزود: ساماندهی انهار زراعی و مسیر سیل‌گاه‌ها در حال حاضر با جدیت انجام می‌گیرد.

صفری سرفصل دیگر را پروژه‌های ترافیکی ذکر کرد و گفت: در راس آنها پروژه میرزای شیرازی است که در صورت اتمام عملیات اجرایی و تداوم ساخت و ساز تا انتهای ماه جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی به اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح سه‌راهی سرو اشاره کرد و گفت: بعد از کلنگ‌زنی، تکمیل نقشه و انجام سایر امور مربوط، فعالیت‌های احداث آن با پشتکاری مضاعف و همت جهادی آغاز می‌شود.

معاون عمرانی شهردار ارومیه به اجرای پروژه پل ابوذر اشاره کرد و گفت: یک ماه مانده به پایان سال 92 پروژه مورد اشاره به شهرداری تحویل داده شد و بلافاصله فعالیت‌های جهادی را در این ارتباط آغاز کردیم.

صفری خاطرنشان کرد: هم‌اکنون پل اصلی تقاطع ابوذر از خیابان ابوذر به سمت خیابان شهید کلانتری در وسعت بیش از 3 هزار متر مربع در طول 102 متر و عرض 32 متر به اتمام رسیده است.

وی طرح تقاطع ابوذر را یکی از پروژه‌های مهم این شهرستان عنوان کرد و افزود: طرح تقاطع ابوذر سه لوپ، یک پل اصلی و یک رمپ جهتی را شامل می‌شود.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 23 تیر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (507)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان