• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه: با اجرای طرح تفکیک زباله ها، 30 درصد کاهش تولید داشته ایم

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه: با اجرای طرح تفکیک زباله ها، 30 درصد کاهش تولید داشته ایم

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت: کارخانه کمپوست ارومیه با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد.

مهرداد سلامتی با بیان اینکه فاز اول کارخانه خط پردازش تفکیک زباله با ظرفیت پذیرش 500 تن در روز طی چند روز گذشته به بهره برداری رسیده، اظهار داشت: فاز نخست این کارخانه با همکاری بخش خصوصی به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه مراحل ساخت کارخانه کمپوست ارومیه از 3 سال گذشته آغاز شده است، افزود: عملیات اجرایی ساخت این کارخانه در حال حاضر بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش می کنیم تا پایان سالجاری به بهره برداری برسد.

به گفته وی، کلیه تجهیزات این کارخانه مدرن با تکنولوژی بالا و روز ساخته می شود و تمامی ماشین آلات موجود در آن مکانیزه بوده که ضمن بهبود ایمنی کار، زیبایی منظر ایستگاه میانی و رعایت اصول بهداشتی را نیز افزایش می دهد.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه در ادامه با اعلام اینکه با اجرای طرح تفکیک زباله ها، 30 درصد تولید روزانه زباله در شهر کاهش یافته است، گفت: هم اکنون این طرح در مناطق یک و 3 و 4 به طور کامل اجرا می شود و در منطقه 2 نیز به زودی اجرا خواهد شد.

وی یادآور شد: اجرای طرح تفکیک پسماندها با همکاری بخش خصوصی در حال اجراست و لازم است شهروندان با تولید زباله کمتر، نریختن زباله در معابر و پارکها، نینداختن زباله به بیرون از خودرو و با عمل کردن به مبانی فرهنگ شهروندی، شهرداری را در خدمات رسانی بهینه یاری کنند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 11 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (623)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان