• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

معاون عمرانی شهرداری ارومیه: ایجاد آرامش و امنیت ترافیکی مهم ترین هدف احداث پروژه های عمرانی است

معاون عمرانی شهرداری ارومیه: ایجاد آرامش و امنیت ترافیکی مهم ترین هدف احداث پروژه های عمرانی است

معاون عمرانی شهرداری ارومیه گفت: صد درصد پیشرفت فیزیکی باندهای تندروی رینگ اصلی شهر ارومیه به طول 32 کیلومتر با اتمام طرح واحد مجموعه رینگ ها و کریدورهای شهرارومیه  تامین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، مهندس ابراهیم صفری افزود: یکی از اهداف مهم شهرداری ارومیه در احداث طرح واحد مجموع رینگ ها و کریدور های شهر ارومیه  ایجاد آرامش و امنیت ترافیکی در شهر است.

وی با اشاره به پروژه تقاطع غیر هم سطح ابوذر، عنوان کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه به بیش از 80 درصد رسیده که پل اصلی این تقاطع (B1) در طول 103 متر در عرض 32 احداث شده و در روزهای آینده آماده بهره برداری است و پل (2) یا همان رمپ جهتی نیز بیش از 60 درصد ساخته شده و پروژه ای است که دارای 3 لوپ و 4 راست گرد بوده و در حال حاضر 2 لوپ و 4 راست گرد آن ساخته شده است.

وی با بیان اینکه برآورد هزینه های پروژه ابوذر  210 میلیارد ریال است، بیان کرد: در این پروژه 8500 متر مربع سطح عرشه پل و بیش از 6700 متر طول راه سازی و تامین هر 16 حرکت ترافیکی پیش بینی شده که انتظار داریم با بهره برداری از فاز اول پروژه، 15 حرکت ترافیکی آن تامین شود.

معاون عمرانی شهرداری ارومیه افزود:  این پروژه علاوه بر روانسازی ترافیک دارای طراحی منظر و معماری ویژه ای بوده که بعد از اتمام از کیفیت مناسب بصری برخوردار خواهد بود و همچنین به لحاظ داشتن فضای وسیع؛ چشم انداز فضای سبز و وسعت دید قابل توجهی نیز خواهد داشت.

وی با اشاره به پروژه های عمرانی انجام شده در سطح شهر ارومیه از ابتدای سال جاری  تا کنون،  اظهار کرد:  این پروژه ها شامل  58  کیلومتر جدول گذاری معابر شهری با هزینه کرد بالغ بر 20 میلیارد ریال، 54150 متر پیاده رو سازی به کمک بتن پلاک پرسی با هزینه کرد30 میلیارد ریال، یک میلیون و100 متر مربع آسفالت که شامل زیر 

سازی و آسفالت معابر شهری با هزینه کرد 543 میلیارد ریال، 26 مورد اصلاح هندسی تقاطع ها با هزینه کرد 12 میلیارد ریال، احداث و کاشت فضاهای سبز 11 پارک محله ای با هزینه کرد 405 میلیارد ریال، احداث دو دستگاه پل عابر پیاده با هزینه کرد10 میلیارد ریال، احداث  2 باب کتابخانه با هزینه کرد 10 میلیارد ریال و احداث و پوشش کانالهای شهری با 15 کیلومتر طول با هزینه کرد 155 میلیارد ریال است.


نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 16 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (557)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان