• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه: زیرگذرهای تقاطع های غیر همسطح در سال 93 تکمیل می شوند

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه: زیرگذرهای تقاطع های غیر همسطح در سال 93 تکمیل می شوند

ابراهیم صفری با اشاره به طراحی شهری بر اساس مطالعات و نگرش های فنی و مهندسی اظهار کرد: اولویت مدیریت شهری ارومیه اجرای رینگ اصلی شهر است تا تردد وسایل نقیله در باندهای تندروی این رینگ مستقیم و بی وقفه باشد.

از این رو احداث تقاطع های غیر همسطح مدرس، مادر، امام علی (ع) و امامت در دستور کار قرار گرفت که از این میان تاکنون تقاطع های مدرس و مادر به بهره برداری رسیده اند.

وی با بیان اینکه ایجاد تقاطع های غیرهمسطح در سه سطح زیرگذرها، همسطح و روگذر پیش بینی شده است، افزود: این پروژه ها به مرور تکمیل خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه اظهار داشت: فاز اول این تقاطع ها برای تکمیل رینگ اصلی کمربندی شهر، به صورت روگذر ایجاد شد و فاز بعدی آن ایجاد زیرگذر است.

ابراهیم صفری با تکذیب مباحث طرح شده مبنی بر وجود تأسیسات آب و خطوط انتقال آن در پروژه تقاطع غیر همسطح مدرس گفت: ما همواره در اجرای پروژه های عمرانی با مشکل تأسیسات شهری و خطوط انتقال مواجه هستم اما با توجه به پیش بینی فنی و مهندس به جابه جایی آنها اقدام می کنیم و پروژه مدرس نیز از این قاعده تبعیت می کند.

به گفته وی، با اجرای فاز اول تقاطع غیر همسطح مدرس، مادر، امام علی (ع) و میثم 80 درصد رینگ اصلی کمربندی شهر تکمیل می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه تفکر مدیریت شهری را مبنی بر توسعه دانست و ابراز داشت: زیرگذرهای مربوط به پروژه های غیر همسطح افتتاح شده در سالجاری را در سال 93 اجرا می کنیم.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 01 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1292)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان