• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مغازه تعمیرگاه خودرو طعمه شعله های آتش شد

مغازه تعمیرگاه خودرو طعمه شعله های آتش شد

آتش سوزی تعمیرگاه خودرو در بلوار شیخ شلتوت آتش سوزی خودرو مشتری را در پی داشت که آتش سوزی مغازه  خودرو با تلاش آتش نشانان خاموش شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی ارومیه، ساعت 8:51 دقیقه در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی ارومیه مبنی بر بروز آتش سوزی خودروی کاپرا در داخل مغازه مکانیکی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه زنگ ایستگاه 2 را به صدا درآورد و آتش نشانان این ایستگاه را به آخر خیابان شیخ شلتوت اعزام شدند.

حسین عمادی افسر آماده آتش نشانان اعزامی به محل در این باره اظهار داشت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده گردید یک باب مغازه مکانیکی که در داخل آن یک دستگاه خودرو کاپرا طعمه حریق شده و شعله های آتش دود به آسمان زبانه میکشد  و شعله های آتش در حال سرایت به قسمتهای دیگر این تعمیرگاه و مغازه های اطراف بود.

وی افزود: نیروهای عملیاتی بلافاصله با قطع گاز و برق مغازه و پس از ایمن سازی محل حادثه با بکارگیری تجهیزات انفرادی و دو رشته لوله آب دهی، شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش و از سرایت آن به قسمت های دیگر جلوگیری کردند.

عمادی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدومی درپی نداشت و  آتش نشانان پس توصیه موارد ایمنی به صاحب مغازه به کار خود پایان دادند.

علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 04 بهمن,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (282)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان