• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

منزل مسکونی در خیابان فرهنگیان در نبود ساکنین آتش گرفت

منزل مسکونی در خیابان فرهنگیان در نبود ساکنین آتش گرفت

یک ساختمان دو طبقه مسکونی واقع در خیابان فرهنگیان خیابان سبحان عصر روز گذشته دچار آتش سوزی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی در این باره چنین اظهار کرد: وقوع این حادثه ساعت 17:44دقیقه دیروز توسط همسایگان به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 3 به سمت خیابان فرهنگیان خیابان سبحان حرکت کردند.وی افزود: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد از طبقه دوم یک ساختمان مسکونی آتش و دود در حال زبانه به کشیدن به آسمان است و هر لحظه نیز بر حجم آن افزوده می‌شود.

شاد قوشچی خاطر نشان کرد: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با قطع برق و گاز ساختمان به ایمن سازی محل پرداختند و گروه دوم از آتش نشانان نیز با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و با استفاده از لوله‌های آبرسانی، خود را به کانون آتش در طبقه دوم رسانده و شروع به شعله زنی  و اطفاحریق شدند و در مدت زمان کوتاهی موفق به مهار شعله های سرکش آتش شدند.

وی با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی از طرف کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است، تصریح کرد: خوشبختانه به دلیل نبود ساکنین در منزل کسی آسیب جسمانی ندیده بود و آتش نشانان با تلاش فراوان موفق شدند این آتش سوزی را مهار کرده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 23 مرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (82)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان