• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

منطقه به ساخت پروژهای سرمایه گذاری تجاری نیاز دارد

شهردار منطقه 3 شهر ارومیه:

منطقه به ساخت پروژهای سرمایه گذاری تجاری نیاز دارد

شهردار منطقه 3 شهر ارومیه گفت: مجتمع  500دستگاه شهید باهنر در قالب پروژه های مسکونی، تجاری ، تفریحی و خدماتی با مشخص شدن سرمایه گذار بزودی وارد فاز اجرایی می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ جواد حقیقی با بیان اینکه در منطقه  3شهری زمینه برای جذب سرمایه گذار فراهم است، عنوان کرد: در سطح منطقه به اجرای پروژهای سرمایه گذاری تجاری نیاز است.
وی با اشاره به نوسازی مجتمع  500دستگاه شهید باهنر ارومیه و ایجاد مجتمع های مسکونی ، تجاری و خدماتی در آن افزود:  این پروژه در قالب پروژه های مسکونی،  تجاری،  تفریحی و خدماتی با مشخص شدن سرمایه گذار بزودی وارد فاز اجرایی می شود.
شهردار منطقه سه شهر ارومیه خاطر نشان کرد:  حضور سرمایه گذاران در منطقه و اجرای پروژه های تجاری، خدماتی و گردشگری  توسعه و رونق اقتصادی منطقه را رقم می زند.
وی در ادامه با بیان اینکه سرانه فضای سبز در سطح منطقه توسعه می یابد، عنوان کرد: در حال حاضر  3 پارک  جهت توسعه سرانه فضای سبز در منطقه در دست مطالعه است.
حقیقی با اشاره به ساخت پارک در سطح منطقه،  بیان کرد:  5هزار متر مربع در شهرک فجر سپاه جهت ساخت پارک در دست مطالعه است و همچنین پارک پشت هنگ مرزی به اتمام رسیده است .

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 22 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (37)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان