• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مهار آتش انبار بازیافت کاغذ و کارتن  با تلاش  آتش نشان شهرداری تداوم دارد/  بسیج تمام امکانات شهرداری ارومیه برای مهار آتش

مهار آتش انبار بازیافت کاغذ و کارتن با تلاش آتش نشان شهرداری تداوم دارد/ بسیج تمام امکانات شهرداری ارومیه برای مهار آتش

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: مهار آتش انبار بازیافت کاغذ و کارتن با بسیج تمام امکانات و تلاش آتش نشان شهرداری همچنان تداوم دارد .

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه ولی مناف زاده بیان کرد: ساعت 10:30 صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در انبارضایعات کاغذ و کارتن واقع در جاده سلماس به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری اطلاع داده شد که بلافاصله ایستگاه های آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام شدند.

وی اظهار کرد: همچنان مهار آتش در محل آتش سوزی انبار بازیافت با بسیج تمام امکانات شهرداری و تلاش آتش نشان به مدت 5 ساعت در حال انجام است.

مناف زاده افزود: بعلت نوع آتش سوزی و وزش باد، آتش در محل حادثه شعله ور است اما شهرداری ارومیه با بسیج تمام امکانات در حال اطفا آتش و مدیریت آن جهت پیشگیری از گسترش آتش به اماکن مجاور است.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری ارومیه با استفاده از ظرفیت همه ایستگاه آتش نشانی و بسیج نیروهای معاونت خدمات شهری چون مدیریت بحران، پسماند و فضای سبز و تمام امکانات و تجهیزات چون لودر، بیل بکهو، کامیون و تانکر های آب در حال انجام عملیات اطفا آتش است.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه افزود: همچنین تمام تجهیزات و امکانات مدیریت بحران، آب منطقه ای، آب و فاضلاب، راهداری و آب منطقه ای جهت کنترل و مهار آتش سوزی به کار گرفته شده است.

وی گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته اما خسارات مالی بر جای گذاشته و علت حادثه نیز توسط کارشناسان در دست برسی است و متعاقبا اعلام می شود.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 03 مهر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (21)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان