• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.



نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری





ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

مهار شعله های آتش از خودروی سواری در شهرک ایثار

مهار شعله های آتش از خودروی سواری در شهرک ایثار

یک دستگاه خودرو سواری که شب گذشته که در خیابان جمهوری در حال حرکت بود که به دلیل نا معلومی دچار حریق شده و در حال سوختن بود ولی با حضور به موقع آتش نشانان شعله های آتش این خودرو خاموش شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، حوالی ساعت 21:11 دقیقه دیروز ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه پس از مطلع شدن از این حادثه، بلافاصله با بصدا درآوردن زنگ ایستگاه 3 برای انجام ماموریت خاموش کردن آتش سوزی این خودرو، نیرو های آتش نشانی را به شهرک ایثار خیابان جمهوری روانه کرد.
توحید حمیدی افسر آماده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در ضمینه چنین اظهار داشت: به محض رسیدن به محل حادثه مشخص گردید یک دستگاه خودرو سواری که در حال حرکت بود، به علت نامعلومی طعمه آتش سوزی شده بود و شعله های آتش و دود به آسمان زبانه میکشید.
وی افزود: شعله های آتش در حال سرایت به تمام قسمت‌های خودرو بود که آتش نشانان بلافاصله با ایمن سازی محیط و با استفاده از تجهیزات انفرادی و با کشیدن یک رشته لوله ی آبدهی به مقابله با کانون آتش سوزی که در قمت مکانیکی این خودرو بود پرداخته و پس از خنک کردن بدنه ی خودرو، سرانجام این آتش سوزی را در زمانی کوتاه خاموش کردند.
وی خاطر نشان کرد: پس از مهار کامل آتش، لکه گیری و ایمن کردن خودرو، و اطمینان از عدم برگشت شعله نیروهای آتش نشانی این وسیله نقلیه را جهت انجام اقدامات قانونی تحویل مالک و عوامل انتظامی حاضر در محل دادند.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 21 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (90)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان