• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

موفقیت های اقتصادی در سایه تبعیت از تفکر بسیجی است

شهردار حضرت پور:

موفقیت های اقتصادی در سایه تبعیت از تفکر بسیجی است

شهردار ارومیه گفت : راه برون رفت از بحران های اقتصادی توسل و تبعیت از ولایت «مقام معظم رهبری» وتفکر بسیجی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور در مراسم گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به حضور خود در جلسه شورای تامین بدلیل اتفاقات اخیر در سطح شهرستان و استان بیان کرد:  تصور بر این است که  که کسانی که برای مدیریت بحران  این کشور تصمیم می گیرند تافته جدا بافته  از جامعه هستند اما در جلسه فوق  در هر لحظه تصمیم گیری بر این تاکید داشتند که کسی آسیب نبیند و این گفته همان فرموده امام راحل (ره) که «بسیج لشکر مخلص خدا هستند» را در ذهن ها تداعی کرد، لشکری که در عملیات هشت سال دفاع مقدس بر هم سبقت می گرفتند  و در صف اول عملیات بودند و بسیجی که امروز در مدیریت بحران تلاش می کرد که کسی آسیب نبیند .

به گفته وی در ادبیات امروزی هیچ نهادی پیدا نمی شود که قدرت جمع کننده اراده های انقلابی  را در آن واحد در جامعه شکل بدهد  و در هیچ جای دنیا نمی توان آن را پیدا کرد؛  نهاد، سازمان و کشوری که در آن واحد اراده های انقلابی را دور خود جمع کند و نهادی به نام بسیج  که فراتر از مذهب، فراتر از کشور است را تشکیل می دهند.

شهردار ارومیه ادامه داد: همان اراده ها در خانواده بزرگ شهرداری ارومیه در کنار هم جمع شده است و هزاران  مرد انقلابی با اراده فولادی که در مجموعه بزرگ شهرداری خدمت می کنند که طی شبانه روز در بحران های مختلف و در پروژه های مختلف هیچ وقت احساس خستگی نمی کنند.

وی با بیان اینکه همگان از تفکر بسیجی باید در همه حوزه ها ی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تبیعت کنند، اظهار کرد:  اگر در جامعه فرهنگ، روحیه و تفکر بسیجی حاکم باشد  مشکلی درعرصه های فرهنگی و اقتصادی  وجود نخواهد داشت.

حضرت پور عنوان کرد:  طبق فرموده مقام معظم رهبری که « امروز در جنگ اقتصادی هستیم» و این جنگ به جزء تفکر بسیجی به پایان نمی رسد.

وی با بیان اینکه موفقیت در اقتصاد در سایه تبعیت از تفکر بسیجی یعنی گذشت ، ایثار و تلاش شبانه روزی است، بیان کرد:  تفکر بسیجی با مال اندوزی میسر نمی شود و  مبنای حرکت نباید مبنای  پول باشد و هرکس بتواند در زندگی صرفه جویی کند همان فرهنگ بسیجی را تحقق بخشیده است و با وجود آن بسیاری از مشکلات حل می شود.

شهردار ارومیه گفت:  راه برون رفت از بحران های اقتصادی توسل و تبعیت از ولایت «مقام معظم رهبری» و تفکر بسیجی است و در سایه آن به موفقیت دست خواهیم یافت.

وی با بیان اینکه اگر مردم صف خود را از اشرار جدا می کنند فقط به این دلیل است که حاضر نیستند یک لحظه در کشور ناامنی ایجا شود، عنوان کرد:   40 سال است دشمنان جهت نا امن  کردن کشور سرمایه گذاری می کنند  و اگر امروز دشمن می توانست و توانایی آن را داشت که  به مردم حمله کند مطمناً حمله این کار را می کرد، اما نمی توانند  چرا که این دشمنان بدلیل حاکم شدن تفکر بسیجی نه تنها در ایران بلکه در اقصی نقاط جهان در حالت ترس و خوف قرار گرفته اند و جرأت تحرک را ندارند.

شهردار ارومیه گفت:  امید است خداوند توفیق دهد در مسیر تفکر بسیجی، نظام اسلامی و در مسیر ولایت گام برداریم و آلوده این حرکت های سیاسی ناپاک و منابع مالی ناپاک که تک تک در معرض تهدید آن هستیم نباشیم و خداوند توفیق دهد همچنان خدمتگزار بی منت و صادق برای مردم باشیم تا رضایتمندی مردم حاصل شود و اگر این رضایتمندی حاصل شود همان مسیری است  که امام راحل(ره)  و مقام معظم رهبری آن را خواسته اند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 03 آذر,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (244)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان