• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نتایج انتخابات الکترونیکی نمایندگی کارگران اعلام شد

نتایج انتخابات الکترونیکی نمایندگی کارگران اعلام شد

نتایج انتخابات نمایندگی کارگران شهرداری ارومیه اعلام و طبق آرا آقای اسمعلی حیدرلو با کسب ۶۵۵ رای به عنوان منتخب و رتبه اول این دور از انتخابات تعیین شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه ی انسانی شهرداری ارومیه نتایج انتخابات الکترونیکی نمایندگی کارگران شهرداری را اعلام کرد.

 

بر همین اساس آقای اسمعلی مرندی حیدرلو با کسب  655 رای از 1913 رای ماخوذه به عنوان منتخب اول این دوره از انتخابات تعیین شد.

 

شایان ذکر است این دوره از انتخابات نمایندگی کارگران شهرداری ارومیه به صورت تماما الکترونیکی از سوی سامانه فیش حقوقی fish.urmia.ir طراحی شده از سوی سازمان فناوری اطلاعات برگزار و نتایج آن بلافاصله پس از اتمام مدت رای گیری مشخص بود که پس از تایید نهایی نهادهای نظارتی و دستور شهردار ارومیه منتشر شد.

 

کاندیداهای محترم می توانند تا روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه اعتراضات خود را نسبت ب نتایج و یا روند برگزاری انتخابات به صورت کتبی به معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی اعلام کنند تا پیگیری های لازم به عمل آید.

 

⭕شایان ذکر است صورتجلسه پایان این انتخابات و نتایج آرا به تفکیک افراد در تصویر ضمیمه خبر جهت تنویرافکار عمومی منتشر شده است.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 21 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (89)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان