• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

نرخ جدید کرایه تاکسی در ارومیه هنوز اعلام نشده است

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه:

نرخ جدید کرایه تاکسی در ارومیه هنوز اعلام نشده است

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه از پیشنهاد افزایش 34 درصدی نرخ کرایه تاکسی در ارومیه خبرداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مهدی مژدهی فرد با اشاره به پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در ارومیه به کمیته انطباق افزود:  با توجه به افزایش هزینه های جانبی خودرو، لاستیک، روغن و تعمیرات میزان درصد پیشنهادی 34 درصد است چنانچه طی جلسه ای  با اعضای کمیته این پیشنهاد افزایش 34 درصدی نرخ کرایه تایید شود، نرخ جدید از اواخر هفته جاری اعمال خواهد شد.

وی با تاکید براینکه تا تایید نرخ جدید ، تاکسی ها باید طبق نرخ سابق از مسافرین کرایه اخذ کنند افزود: چنانچه تاکسی اقدام به اخذ خودسرانه افزایش 34 درصدی بر نرخ فعلی را داشته باشد شهروندان به سامانه 137 شهرداری گزارش کنند تا در اسرع وقت به این تخلف رسیدگی شود.

مژدهی فرد با بیان اینکه در حال حاضر 5 هزار و 800 تاکسی با احتساب تاکسی های پلاک سفید در ارومیه فعالند گفت: نزدیک به 40 درصد تاکسی های فعال شهر فرسوده بوده و نیازمند نوسازی هستند.

وی با بیان اینکه سایت نوسازی تاکسی ها از نیمه دوم سال 96 مسدود شده ادامه داد: نوسازی و بهسازی تاکسی ها منوط به ابلاغ کشوری از سوی وزارت و تاکسیرانی کشوری است تا شرایط را پس از تعامل با خودرو سازان برای اخذ تسهیلات مهیا و به دستگاههای ذیربط در شهرستانها ابلاغ کنند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 24 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (86)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان