• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نرخ خدمات الکترونیکی شهرداری در دفاتر پیشخوان دولت کاهش یافت

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه:

نرخ خدمات الکترونیکی شهرداری در دفاتر پیشخوان دولت کاهش یافت

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه  گفت: نرخ خدمات الکترونیکی شهرداری در دفاتر پیشخوان دولت کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، یاسر اسدپور با اشاره به ضرورت گسترش خدمات الکترونیکی و استفاده حداکثری مردم و دسترسی آسان به این خدمات اظهار کرد: انجمن دفاتر پیشخوان دولت آذربایجان غربی نسبت به کاهش نرخ خدمات ارائه شده اقدام کرد.
وی افزود: این مساله با در نظر گرفتن مساله معیشتی شهروندان و همچنین کمک برای جلوگیری از شیوع کرونا انجام شده است.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: این سازمان در راستای استفاده بهینه مردم و سهولت دسترسی شهروندان به ارائه خدمات الکترونیکی در قالب برون سپاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت و شهروندسپاری(قرار دادن خدمات بر بستر اینترنت) به صورت ۷/۲۴ اقدام کرده و طی ماه های آینده شاهد گسترش هرچه بیشتر برون سپاری خدمات الکترونیک شهرداری خواهیم بود و لذا ضرورت تعامل و مساعدت دفاتر جهت کاهش تعرفه های موجود احساس می شد که این مهم تحقق یافت.
وی با بیان اینکه نرخ مصوب کشوری خدمات استعلام بانک و نقل و انتقال ۳۶۹۰۰۰ ریال است، ادامه داد: با هماهنگی و پیگیری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی و همچنین انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان و با مساعدت و تعامل مثبت این دو حوزه، کاهش نرخ ارائه خدمات را شاهد هستیم و در این راستا نرخ خدمت استعلام های بانک و نقل و انتقال از ۳۶۹۰۰۰ به ۲۰۰۰۰۰ ریال کاهش یافت و نرخ خدمت نوسازی نیز ۱۰۹۰۰۰ ریال تعیین شد.
اسدپور خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه در مناطق یک و پنج تمامی استعلامات حوزه شهرسازی را در قالب سامانه شهروندسپاری، غیرحضوری کرده تا شهروندان با استفاده از خدمات الکترونیکی و بدون مراجعه به شهرداری و از طریق گوشی همراه، رایانه شخصی، کافی نت ها و یا دفاتر پیشخوان دولت اقدام به بهره مندی از خدمات ارائه شده کنند.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 20 بهمن,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (39)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان