• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

نرخ هر کیلو گرم گوجه فرنگی از 1500 تومان پایین تر نخواهد آمد

شهردار ارومیه تاکید کرد:

نرخ هر کیلو گرم گوجه فرنگی از 1500 تومان پایین تر نخواهد آمد

شهردار ارومیه گفت: از روز دوشنبه این هفته، هیچ گونه محصول گوجه فرنگی خارج از استان آذربایجان غربی جهت رونق اقتصادی و پیشگیری از متضرر شدن کشاورزان اجازه ورود به میدان میوه و تره بار شهرداری را نخواهد داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور بیان کرد: در چند روز اخیرشاهد آن بودیم که  کارخانه داران نرخ قیمت گوجه فرنگی را پایین اعلام کردند علی رغم اینکه استاندار استان آذربایجان غربی هم پیگیر بودند که این اتفاق روی ندهد و روال طبیعی در بازار در جریان باشد.

وی با تشکر از بارفروشان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوری های کشاورزی شهرداری ارومیه  و ریاست اتحادیه میوه و تره بار برای حفظ حقوق کشاورزان، عنوان کرد: امسال تصمیم داریم نرخ قیمت گوجه فرنگی کاهش نیابد و حداقل قیمت در میدان توسط بار فروشان برای محصول گوجه فرنگی  از 1500 تومان پایین تر نباشد و این یک توافق است.

شهردار ارومیه ادامه داد: به تمامی بارفروشان به عنوان یک درخواست اعلام شده است پذیرایی محصولات به ویژه محصول گوجه فرنگی که در داخل استان تولید می شود، باشند و از روز دوشنبه این هفته هیچ گونه محصول گوجه فرنگی خارج از استان آذربایجان غربی اجازه ورود به میدان را نخواهد داشت .

وی اظهار کرد: به اطلاع کشاورزان نیز می رساند که گوجه فرنگی محصول اینجا به خارج از کشور صادر می شود هر چند که در آن طرف مرز گمرگ اضافه تر وضع کرده بودند با تمام این تاجران محصولات گوجه فرنگی  را با قیمت 1500 و 2000 هزار تومان در میدان خرید و فروش می کنند.

حضرت پور از اشخاصی که در جاده ها محصول گوجه فرنگی را خرید و فروش می کنند نیز درخواست کرد که حتما این موارد را راعایت کنند و گوجه فرنگی را با قیمت پایین تر از کشاورزان نخرند و آن را در اختیار کارخانه دارانی که جهت سود بیشتر نرخی را برای گوجه فرنگی اعلام کردند قرار ندهند  که این مهم  باعث متضرر شدن کشاورزان به ویژه کشاورزان جوانی که تمام دارایی خود را جهت کاشت گوجه فرنگی کرده اند می شود.

وی خاطرنشان  کرد:  رسالت ما در صادرات گوجه فرنگی است وباید برای جلوگیری از متضررشدن کشاورزان قیمت این محصول از 1500 تومان کمتر نباشد.

شهردار ارومیه اظهار کرد:  همچنین با توافق های صورت گرفته برای محصول انگور نیز نرخ قیمتی اعلام می شود و به تمامی کشاورزان  اعلام می کنیم که محصول انگور خود را بر طبق رقم توافق شده و پایین تر از آن  رقم  بفروش نرسانند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 03 شهریور,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (67)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان