• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نشست کار گروه ارتقای خدمات شهری به ریاست شهردار ارومیه برگزار شد

نشست کار گروه ارتقای خدمات شهری به ریاست شهردار ارومیه برگزار شد

نشست کار گروه ارتقای خدمات شهری به ریاست شهردار ارومیه برگزار و مشکلات حوزه خدمات شهری در مواردی همچون مدیریت پسماند , سیما، منظر و فضای سبز, مدیریت بحران , آتش نشانی و آرامستان های شهرداری توسط مدیران و معاونین مطرح و بررسی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ شهردار ارومیه با جمع بندی مشکلات مطرح شده , بیان کرد: نباید در وضعیت موجود ماند و باید با استفاده از خرد جمعی برای حل مشکلات بهترین راه کار ممکن را انتخاب کرد.

مجید آقازاده با اشاره به اینکه "همه باید برای یک هدف کار کنیم و آن رضایت مندی مردم است" ادامه داد: هنر نیست که همه از مشکلات سخن بگوییم , به پای کار آمدن و ارائه راه حل و ایده های ناب می تواند رفع کننده مشکلات باشد.

وی با بیان اینکه کارشناسان حوزه خدمات شهری نباید راکد بمانند و از ظرفیت فکری و تخصص آنها به نحو احسن باید استفاده کرد , افزود: هستند نفراتی از پاکبانان , نیروهای آتش نشانی و فضای سبز که از ظرفیت بالایی برای ارائه پیشنهادات برخوردارند و لازم میدانم با شناسایی آن نفرات از تجربیاتشان به نحو شایسته استفاده کرد.

شهردار ارومیه با تاکید بر اینکه حوزه خدمات شهری باید به صورت منسجم عمل کند، تصریح کرد: به استقلال مناطق تاکید دارم و جز اولویتهایم است.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده , راهکارهای لازم و مناسب برای حل مشکلات را در دستور کار قرار داد و مقرر شد طی جلسات آینده نتایج  اقدامات بررسی و پیشرفت کار در راستای حل مشکلات و رفع موانع مورد ارزیابی قرار گیرد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 17 فروردین,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (49)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان