• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نصب غير قانونی پوسترهای انتخاباتی آشفتگی چهره شهری را رقم می زند

فضا سازی تبلیغاتی محیطی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛

نصب غير قانونی پوسترهای انتخاباتی آشفتگی چهره شهری را رقم می زند

سرپرست ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه گفت:  130 تابلو تبلیغاتی سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری در 60 نقطه شهر نصب شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام والمسلمین سیامک نصری مقدم  با بيان اينكه فضای تبلیغاتی جهت انتخابات  ریاست جمهوری طی 28 خرداد سال جاری در سطح شهر فراهم شده است ، عنوان کرد:  از شب گذشته  برابر دستور فرماندار محترم شهرستان ارومیه مبنی بر فضا سازی  تبلیغات محیطی انتخابات،  اداره رتباطات و اموربین شهرداری اقدام به نصب تابلوهای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری  در سطح شهر کرد.
وی با بيان اينكه تابلوهای تبلیغاتی  20روزه  برابر ضوابط فرماندري و وزارت كشور در اختيار نامزدهای ریاست جمهوری قرار می گیرد، بیان کرد:   130 تابلو تبليغاتي رول اسكرين و  درابعاد 3 متر در 5متر جهت نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزد های انتخاب ریاست جمهوری در نقاط  مختلف شهر تعبیه شده است.
به گفته سرپرست ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه  نصب غير قانونی پوسترهای انتخاباتی در ديوار و جداول معابر شهر منجر به آشفتگی و زشتی چهره شهری و تحميل هزينه های گزاف برای امحاء  پوستر ها برای مديريت شهری می شود  که در این راستا از هواداران و نمايندگان نامزدهای انتخاباتی درخواست می شود كه تبليغات كانديدادهای مورد نظر خود را  فقط در مکان های  تعيين شده  از طرف شهرداری ارومیه نصب كنند.
گفتني است؛   موعد تبلیغات قانونی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از 7 خرداد آغاز شده و این انتخابات همزمان با سراسر کشور در روز 28 خرداد برگزار می شود.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 10 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان