• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

نصب ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی در معابر ارومیه

نصب ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی در معابر ارومیه

رئیس سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: در سال جاری ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی در معابر ارومیه نصب شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  بهنام بشارت افزود: از آغاز سال جاری تاکنون ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی  و ۱۰۸۰ عدد اصلاح تجهیزات ترافیکی در  معابرارومیه توسط سازمان  نصب و اصلاح شده است.
وی با اشاره به اینکه سرعت گیرها با علایم هشدار و رنگ آمیزی باید مشخص باشند، تصریح کرد: در سال جاری ۶۵ متر مربع از سرعت گیرهای ارومیه رنگ آمیزی و در ۴۹۵ کیلومتر از معابر شهر عملیات خط کشی  اجرا  شده است.
بشارت با اشاره به اینکه راهکارهای جدیدی به غیر از ایجاد سرعت گیر از جمله نصب دوربین و اصلاح هندسی و پل عابر پیاده در شهرهای مختلف در حال اجرا است، خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون در هشت معبر ارومیه اصلاح هندسی صورت گرفته  و فاز اول نصب دوربین های سرعت سنج و ثبت تخلف در چهار نقطه از رینگ میانی ارومیه شروع شده است.
رئیس سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه ایجاد سرعت گیر در برخی موارد خود باعث ایجاد ترافیک می شود و سیاست کلی سازمان ایجاد سرعت گیر های جدید نیست، یاد آور شد: در سال گذشته تنها ۷۰ مورد سرعت گیر در ارومیه ایجاد شده و در مکان هایی که لازم بود یک تابلو هشدار یا علائم کاهش سرعت نصب شد.
وی با تاکید بر اینکه پنج مرکز معاینه فنی خودرو های سبک و سنگین در ارومیه فعالیت دارند، اظهار کرد: در سال جاری  تعداد ۳۸۳۹۵ برگه معاینه فنی برای خودرو های سبک و سنگین صادر شده است.
بشارت ادامه داد: ارتقای فرهنگ ترافیکی و اصلاح رفتار های ترافیکی  مشارکت تمامی شهروندان و متولیان امر را می طلبد و سازمان عملیات مختلف ترافیکی را در حوزه حمل و نقل و ترافیک با هدف بهبود امر عبور و مرور در شهر، جابجایی ایمن، به صرفه، سریع و راحت را در حال اجرا دارد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 18 شهریور,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (51)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان