• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نصرت الهی یاری گرحجت الاسلام والمسلمین حسنی و مجاهدان مسلحشان شد/ حمله تانک های رژیم پهلوی به مسجد اعظم عامل همبستگی انقلابیون

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه:

نصرت الهی یاری گرحجت الاسلام والمسلمین حسنی و مجاهدان مسلحشان شد/ حمله تانک های رژیم پهلوی به مسجد اعظم عامل همبستگی انقلابیون

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی با شروع مبارزه مسلحانه ضربه سخت و محکمی به نیروهای رژیم شاه زد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی صبح امروز دوم بهمن ماه در مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب و حماسه دوم بهمن که در مسجد اعظم ارومیه برگزارشد، افزود: در ارومیه مسجد اعظم پایگاه مبارزه با طاغوت بود و حجت الاسلام حسنی با شروع مبارزه مسلحانه و  مسلح کردن برخی افراد به نیروهای رژیم شاه ضربه سخت و محکمی زد.

وی با اشاره به اینکه باید در مسیر حق محکم بایستیم و جدی تر و قوی تر درمقابل دشمن بجنگیم، تصریح کرد: در سال ۴۲ امام خمینی پرچم مبارزه با طاغوت را با حمایت مردم بالا برد و این مبارزه ادامه پیدا کرد و در سال ۵۷ با فرارسیدن زمان وعده نصرت الهی انقلاب اسلامی پیروز شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با تاکید بر اینکه اولین شهری که در کشور مبارزه مسلحانه را شروع کرده ارومیه بود، اظهار کرد: با شروع مبارزه مسلحانه، نیروهای رژیم شاه می خواستند مانع این حرکت مسلحانه انقلابیون شوند و به انقلابیون حمله همه جانبه و با استفاده از تانک  کردند غافل از اینکه مردم آذربایجان با اتحاد و همدلی آماده بودند به خاطر خدا خون بدهند و این واقعه سبب همبستگی هرچه بیشتر انقلابیون شد و آنها را مصمم تر کرد.

 

قریشی ادامه داد: گرچه مجاهدت های حاج آقا حسنی و همرزمانش در برابر طاغوت و انقلاب مسلحانه آنها بسیار ارزشمند و در تاریخ ماندگار است اما این مجاهدت ها و تلاشهای انقلابیون بدون نصرت الهی و توجه خداوند به نتیجه نمی رسید و پروردگار متعال نیز وقتی همت و اراده تزلزل ناپذیر مردم انقلابی را می دید، آنها را برای سرنگونی رژیم تا دندان مسلح پهلوی یاری کرد.

وی با اشاره به اینکه از اول انقلاب تا کنون کشور شاهد فتنه ها و جنگ ها ی بسیاری بوده، یاد آورشد: حضور ۲۵ میلیون نفری در تشییع پیکر سردار سلیمانی به انقلاب جان  دوباره داد و دشمنان را مایوس کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه خاطرنشان کرد: انتقام سخت سپاه و سیلی محکم به آمریکا و حمله به پایگاه عین الاسد هیمنه آمریکا در منطقه را نابود کرد و حقیقتاً این اقدام اهمیت بسیار بالایی دارد.

 

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 03 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (145)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان