• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نمایش خیابانی ارتقاء فرهنگ ترافیکی در سطح شهر ارومیه اجرا شد/ تداوم برنامه در هفته ها و ماههای آینده

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه:

نمایش خیابانی ارتقاء فرهنگ ترافیکی در سطح شهر ارومیه اجرا شد/ تداوم برنامه در هفته ها و ماههای آینده

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت:  نمایش خیابانی در سطح شهر ارومیه با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیکی با مشارکت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه و پلیس راهور آذربایجان غربی اجرا می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه،علی اصغر احمدزاده اظهار کرد: نمایش خیابانی ارتقاء فرهنگ ترافیکی در بین شهروندان  و خودروهای متوقف شده در چهار راه مخابرات و سه راه سرداران اجرا شد.

وی افزود: این نمایش خیابانی با هدف ارتقاء فرهنگ شهروندی با موضوع عدم توقف در خطوط عابر پیاده توسط رانندگان و همچنین رانندگی بین خطوط و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی برای ایجاد نظر در شهر به اجرا گذاشته شد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت: در این نمایش خیابانی، گروه هنری با اجرای حرکات نمایشی در بین رانندگان شهروند، فرهنگ توقف درست در خطوط عابر پیاده را به اجرا گذاشتن و  کارت های سبز و قرمز را به رانندگان قانونمدارو غیر قانونمدار نشان دادند و همچنین از آنان خواهش می کردند که با رعایت قوانین در کاهش ترافیک شهری گام بردارند.

احمدزاده ادامه داد: همچنین این نکته که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می تواند در کاهش ترافیک، رسیدن زودتر به مقصد و کاهش آلودگی هوا مؤثر باشد نیز از جمله اهدافی بود که به رانندگان خودروهای تک سرنشین یادآوری شد.

وی با بیان اینکه این طرح ویژه با مشارکت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه و پلیس راهور آذربایجان غربی اجرا می شود، خاطرنشان کرد: نمایش خیابانی با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک روزها، هفته ها و ماههای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 21 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (240)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان