• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نگاه ویژه به بازسازی اتوبوس های شهری ارومیه در 1400/ تعداد اتوبوس های شهری جوابگوی مسافران است

رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه :

نگاه ویژه به بازسازی اتوبوس های شهری ارومیه در 1400/ تعداد اتوبوس های شهری جوابگوی مسافران است

 رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: با انعقاد قرارداد فی مابین صندوق کارافرینی و شهرداری ارومیه،  اتوبوس های شهری از سال آینده بازسازی می شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مهدی مژدهی فر با بیان این که امسال ناوگان اتوبوس رانی شهر ارومیه  بازسازی نشد، بیان کرد:  طی سال گذشته 100 دستگاه اتوبوس شهری با هدف رفاه  شهروندی بازسازی شد.
وی در پاسخ به این پرسش که ناوگان اتوبوس رانی در سال آینده توسعه می یابد، بیان کرد: با توجه به میزان جمیعت شهر ارومیه تعداد اتوبوس ها ی شهری جوابگوی مسافران است اما دغدغه این است که به سمت بازسازی ناوگان با کمک دولت حرکت کرد.
رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه با بیان اینکه میانگن عمر ناوگان اتوبوس رانی شهر ارومیه 13 سال است، اظهار کرد: در تلاشیم این ناوگان را  به کمک دولت بازسازی و آن را به شرایط مطلوب برسانیم .
وی با بیان اینکه ازسال آینده بازسازی اتوبوس های شهری صورت می گیرد، بیان کرد:  از طریق شرکت های  طرف قرارداد  بازسازی و نوسازی ناوگان  با الویت بخش خصوصی در سال 1400 آغاز می شود.
به گفته رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه  در حال حاضر 343  دستگاه اتوبوس در سطح شهر ارومیه در حال فعالیت است که از این تعداد   293  اتوبوس متعلق  به بخش خصوصی و مابقی ملکی است.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 05 اسفند,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (22)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان