• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

نیروهای عملیاتی خدمات شهری در آماده باش کامل قرار دارند/ اعلام وضعیت قرمز از سوی ستاد مدیریت بحران شهرداری

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه:

نیروهای عملیاتی خدمات شهری در آماده باش کامل قرار دارند/ اعلام وضعیت قرمز از سوی ستاد مدیریت بحران شهرداری

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت: تمامی نیروهای عملیات خدمات شهری اعم از سازمانهای تابعه و معاونت های خدمات شهری مناطق پنج گانه با توجه به هشدارهای هواشناسی در آماده باش کامل قرار دارند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، امیر سحابی در رابطه با آغاز بارش ها و اقدامات شهرداری ارومیه گفت: تمامی نیروهای معاونت خدمات شهری در ۸۸۰ پاکبان و ۵۷ دستگاه ماشین آلات سازمانهای مدیریت پسماند،۵۰۰ نفر نیروی کارگری در قالب ۳۰۰ نفر نیروی پیمانکاری و ۲۰۰ نفرنیروی سازمان سیما، منظر و فضای سبز ،۳۰ خودروی سبک و سنگین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و ۲۱۰ نیرو در ۱۰ ایستگاه به صورت حضوری و آنکال و همچنین معاونت های خدمات شهری مناطق پنج گانه در آماده باش کامل قرار دارند.

وی افزود: با توجه به پیش بینی های هواشناسی که احتمال بارش سنگین برف در مناطقی از غرب و شمالغرب کشور را داده است و با اهداف پیشگیرانه در خدمت تمامی شهروندان هستیم تا خللی در رفاه و آسایش آنها وارد نشود.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه اظهار کرد: از همین رو ستاد مدیریت بحران شهرداری وضعیت قرمز اعلام کرده تا تمامی نیروها و پرسنل عملیاتی در محل کار خود حاضر و ماشین آلات برفروبی و نمک پاشی نیز آماده اعزام به محل های مورد نیاز باشند.

سحابی یادآور شد: با توجه به ضرورت حفظ فضای سبز شهری، از روز گذشته شرکت توزیع برق آذربایجان غربی با همکاری شهرداری ارومیه و با هدف جلوگیری از قطع شبکه برق در هنگام بارش ها اقدام به رفع خطر از نقاطی می کنند که احتمال خلل در سیستم را دارد.

وی تصریح کرد: پاکبانان و سبزبانان شهرداری در کنار رانندگان ماشین آلات سنگین جز زحمتکش ترین نیروها در سطح تمامی دستگاهها هستند که در تمامی ایام سال و شبانه روزی و به ویژه در ایام بحرانی همانند بارش برف و یخبندان مجاهدانه ایثارگری می کنند و قدردان آنها هستیم.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 09 آذر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (116)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان