• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

هدف و رسالت اصلی مدیریت شهری ارومیه ارتقاء کیفیت زندگی شهری است / توسعه زیر ساخت ها برای رسیدن به توسعه اقتصادی شهرها

هدف و رسالت اصلی مدیریت شهری ارومیه ارتقاء کیفیت زندگی شهری است / توسعه زیر ساخت ها برای رسیدن به توسعه اقتصادی شهرها

قائم مقام شهردار ارومیه گفت: هدف و رسالت اصلی مدیریت شهری ارومیه ارتقاء کیفیت زندگی شهری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ غلام رضا عدل دوست صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با بیان اینکه هدف و رسالت اصلی مدیریت شهری ارتقاء کیفیت زندگی شهری است، اظهار کرد:  بر این اساس باید شهرهایی را ایجاد شود که زیست پذیر بوده و در این شهر ها نیز نیاز به شهروندان مشارکت پذیر است و لازمه زیست پذیری،  توسعه شهرها است.
وی لازمه رسیدن به توسعه شهرها را مشارکت شهروندان عنوان کرد و گفت: اداره شهرها بدون مشارکت شهروندان امکان پذیر نیست و این مشارکت ها انواعی چون مشارکت اقتصادی؛ پرداخت عوارض شهری، مشارکت فرهنگی، مشارکت اجتماعی و مشارکت سیاسی دارد.
عدل دوست با اشاره به توسعه پایدار شهر ها، اظهار کرد:  رسیدن به توسعه پایدار نه تنها نیازهای امروز را تحقق می دهد بلکه  نیازهای نسل های اینده را نیز برآورده می کند.
وی بیان کرد: برای رسیدن به ارتقاء کیفیت زندگی شهری نیازمند یک سری برنامه ریزی ها هستیم  که برای این برنامه ریزی هم نیاز به تدوین قوانین و نیاز به یک سری دستور العمل ها و ضوابط برای رسیدن به برنامه ها چون درآمدهای پایدار هستیم.
عدل دوست افزود:  برای رسیدن به توسعه اقتصادی شهرها نیز باید زیر ساخت های این توسعه چون زیر ساخت های اجتماعی، حقوقی وسیاسی فراهم شود.
وی گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار و پیشرفته نیازمند برنامه ریزی و تدوین قوانین کارآمد و در راس آنها نیازمند به نمایندگان مجلس متخصص، متعهد و کارآمد است.
قائم مقام شهردار ارومیه با اشاره به برخی طرح ها چون قانون جامع مدیریت شهری و لایحه ارزش افزوده در مجلس، اظهار کرد:  تحقق این طرح ها نیازمند بررسی ها نمایندگان در مجلس است و نمایندگان باید برای آن نظر بدهند که این نظرات  برای توسعه مدیریت شهری و توسعه شهر ها کمک شایانی  می کند .
وی گفت: تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی که انتخاب می شوند حتما پیگیر موضاعات مربوط به مدیریت شهری جهت توسعه شهری و آسایش و رفاه شهروندی باشند .
وی با اشاره به فرا رسیدن انتخابات مجلس یازدهم، اظهار کرد:  انتخابات حق مردم و مشارکت و حضور در آن نیز حق شهروندی است و انتخابات یک تکلیف هم برای انتخاب کننده و انتخاب شونده است  و از مردم درخواست می شود  که در انتخابات مجلس یازدهم در روز دوم اسفند ماه حضور پرشور پای صندوق های رای داشته باشند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 26 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (180)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان