• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

همزمان با عید غدیر خم، جشنواره والیبال محلات ارومیه برگزار می شود

همزمان با عید غدیر خم، جشنواره والیبال محلات ارومیه برگزار می شود

مسئول امور ورزش شهروندی و محلات شهرداری ارومیه از برگزاری جشنواره والیبال محلات ارومیه با حضور 200 تیم والیبال از محلات مختلف در سالن شهید آهندوست ارومیه همزمان باعید غدیر خم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، مصطفی میلانی با بیان اینکه جشنواره والیبال محلات شهر ارومیه با شعار "هر محله یک تیم" از عید غدیر خم شروع و تا دهه فجر ادامه خواهد داشت، گفت: این جشنواره با حضور 200 تیم والیبال و در 4 رده سنی نونهالان، نوجونان و بزرگسالان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه هر تیم مزین با نام یک شهید خواهد بود، گفت: در جشنواره والیبال محلات شهر ارومیه 2400 بازیکن و 600 نفر عوامل اجرایی حضور خواهند داشت و همچنین در حاشیه جشنواره افتتاحیه مراسم عقد اخوت 4 هزار نفری نیز برگزارخواهد شد.

میلانی برگزاری جشنواره والیبال درپایتخت والیبال آسیا را اقدامی بی نظیر دانست و اظهار کرد: هدف از اجرای این جشنواره بالا بردن شور و نشاط اجتماعی در بین شهروندان و شناسایی استعدادهای والیبال است.

وی خاطر نشان کرد: نفرات اول تا سوم هر رده سنی نیز در پایان جشنواره مورد تجلیل قرار می گیرند.

مسئول امور ورزش شهروندی و محلات شهرداری ارومیه همچنین از برگزاری مسابقات فوتسال، با حضور تیم فوتسال محلات ارومیه بعد از پایان جشنوار والیبال محلات ارومیه و با حضور بیش از 200 تیم خبر داد.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 20 مهر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (827)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان