• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

همزمان با هفته زمین پاک صورت می گیرد؛ برگزاری جلسات تعامل ، همفکری و استفاده از نظرات انجمن ها زیست محیطی

همزمان با هفته زمین پاک صورت می گیرد؛ برگزاری جلسات تعامل ، همفکری و استفاده از نظرات انجمن ها زیست محیطی

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه اعلام کرد: ارتقاء سطح سلامت شهروندان از مطالبات جدی شورای اسلامی شهرارومیه است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد ستار پور با بیان اینکه یکی از وظایف و مسئولیت های شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری ایجاد زیرساخت های برای تامین سلامت روانی و بهداشتی شهروندان است، بیان کرد: در این راستا و در جهت ارج نهادن به جایگاه بخش سلامت و نقش آن در ایجاد روحیه و نشاط اجتماعی مقررشده در هفته سلامت با حضور فعال در برنامه های تدوین شده نقش اصلی خود را در این رابطه ایفا کنند.

وی شعارهفته سلامت را ایمنی غذا از مزرعه تا سفره عنوان کرد و گفت: شورای اسلامی شهر ارومیه طی هفته سلامت از مراکز آموزشی، درمانی و بهداشتی سطح شهر بازدید های را تدارک خواهد دید.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به هفته زمین پاک، اظهار کرد: به منظورحفظ و حراست از زمین به عنوان یکی از منابع اصلی زندگی انسان و در جهت جلوگیری از تخریب بی رویه آن بخصوص در بخش حفظ زمین از پسماندهای شهری و نخاله های ساختمانی و جلوگیری از تخریب بی رویه آن توسط افراد سوجو در هفته زمین پاک جلسات تعامل ، همفکری و استفاده از نظرات انجمن ها زیست محیطی و استفاده از توان و ظرفیت آنان و همچنین اداره کل حفاظت محیط زیست برگزار خواهد شد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 03 اردیبهشت,1394/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (506)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان