• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

هوشمندسازی در تمامی حوزه ها یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری است/ ضرورت بهره مندی حداکثری از فناوری اطلاعات در ایام شیوع کرونا

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه:

هوشمندسازی در تمامی حوزه ها یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری است/ ضرورت بهره مندی حداکثری از فناوری اطلاعات در ایام شیوع کرونا

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به سمت شهرداری و شهر هوشمند حرکت کنیم و با الکترونیکی کردن تمامی خدمات، مردم از این موارد بهره مند شده و استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، حسین پناهی در آیین آغاز فاز دوم سامانه جامع شهدا( لاله های بهشتی) ارومیه و رونمایی از اپلیکیشن متوفیان اظهار کرد: با توجه به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، قطعا اینگونه اقدامات که در همین راستا است بدون ثواب نبوده و اجر الهی دارد و ان شاء الله خداوند افتخار شهادت را نیز نصیب همه مان بکند.
وی با بیان اینکه گلزار شهدا مایه خیر و برکت برای شهرمان است، افزود: در شرایط کرونایی ضروری است که به سمت تورهای مجازی و ایجاد فضاهایی جهت استفاده از فناوری های نوین برویم و ضرورت استفاده حداکثری از این موضوع در این شرایط چندین برابر است.

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به سمت شهرداری و شهر هوشمند حرکت کنیم و با الکترونیکی کردن تمامی خدمات، مردم از این موارد بهره مند شده و استفاده کنند چرا که رضایتمندی و رفاه و آرامش آنها مهمترین مساله برای مدیریت شهری است.
پناهی تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف مدیریت  شهری، هوشمندسازی در تمامی حوزه ها و ارائه خدمات غیرحضوری بوده و از طرفی بسیاری ضروری است که مباحث اطلاع رسانی در این حوزه بسیار جدی گرفته شده و به صورت هدفمند و با برنامه مدون به سمت تبلیغ روزانه خدمات الکترونیکی در فضای مجازی و آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با این خدمات برویم و در این راستا از ظرفیت های صداوسیما نیز باید بهره مند شویم.
عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد: ان شاء الله با عمل به آرمانهای شهدا و زنده نگه داشتن راه روشن و الهی شهدا که مسیر هدایت همه ما است، عاقبت بخیر شویم.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 24 شهریور,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (27)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان