• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

واژگونی خودرو سمند یک مصدوم بر جای گذاشت

واژگونی خودرو سمند یک مصدوم بر جای گذاشت

رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی در خیابان شهید بهشتی واژگونی خودروی سواری را در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه؛ در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه ساعت 16:11دقیقه بعداز ظهر روز گذشته در جریان این حادثه قرار گرفت و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 4 را به محل حادثه واقع در خیابان شهید بهشتی نرسیده به نرسیده به پل قویون اعزام كرد.

 

ابراهیم شاد قوشچی به نقل از داود معلم افسر آماده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این زمینه چنین اظهار داشت: یکدستگاه خودروی سواری سمند پس از برخورد با یک دستگاه خودروسواری جیلی از مسیراصلی خارج و بر روی سقف واژگون شده بود.

 

وی افزود: بر اثر این حادثه راننده خودروی سواری سمند که یک خانم حدوداً 35 ساله بود و از ناحیه گردن دچار آسیب دیدگی شده بود و در داخل آن محبوس مانده بود، كه قبل از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری خارج کرده بودند و با هماهنگی آتش نشانان و درخواست یک دستگاه آمبولانس جهت انجام معاینات و انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس گردید.

 

وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل با قطع سیستم برق خودرو و كشیدن نوار خطر اقدام به ایمن سازی محل کرده و سپس خودرو را به حالت اولیه درآوردند که با هماهنگی پلیس راهور حاضر در محل هر دو خودرو به وسیله جرثقیل به پارکینگ انتقال یافت.

 

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از شستشوی بنزین نشت کرده از خودرو سمند بر روی خیابان و ایمن سازی محل برای جلوگیری از حوادث احتمالی بعدی به عملیات خود پایان دادند و به ایستگاه خود برگشتند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 05 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (37)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان